رکورد حجم تراکنش‌ هفتگی بیت کوین - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

رکورد حجم تراکنش‌ هفتگی بیت کوین

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شبکۀ بیت کوین رکورد جدیدی را در زمینۀ حجم خریدوفروش ثبت کرده است. با وجود اینکه قیمت بیت کوین زیر 50 هزار دلار مانده است، داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهد که حجم تراکنش هفتگی بیت کوین به رکورد جدیدی رسیده است، و تعداد دارندگان توکن نیز در حال افزایش است.

داده‌های شرکت تحلیل گلاسنود به تازگی افزایش چشمگیری را در حجم تراکنش بیتکوین نشان می‌دهد. داده‌های این شرکت نشان می‌دهد که حجم تراکنش هفتگی به طور میانگین به بیش از 8 میلیارد افزایش یافته است. این رقم در مقایسه با رکورد قبلی 50 درصد بیشتر است.

 حجم تراکنش هفتگی بیت کوین، منبع: گلاسنود

شایان توجه است که این عدد و رقم قابل‌توجه حاصل انتقال و تراکنش میان کاربران متداول و عادی شبکه نیست. محتمل‌ترین توضیح آن است که این افزایش حاصل انتقالات داخلی است که ممپول نسبتاً آرامی از آن حمایت می‌کند.

سایر ممپول بیتکوین، منبع: Blockchain.com

همزمان داده‌های گلاسنود نشان می‌دهد که تعداد دارندگان بیتکوین افزایش یافته است. سرمایه‌گذاران خُرد تمایل دارند که به هنگام افزایش قیمت به شبکه بپیوندند و به هنگام سقوط قیمت از آن کنار بکشند.

تعداد کیف پول‌هایی که یک بیت‌کوین یا کمتر از یک بیتکوین دارند، پس از اصلاح قیمت ماه می کاهش یافت. اما هم اکنون که قیمت این رمزارز به 50 هزار دلار رسیده، تعداد این سرمایه‌گذاران بار دیگر افزایش یافته است.

تعداد آدرس‌هایی که میزان بیتکوین‌شان صفر نیست، بار دیگر بالای 38 میلیون است. این به معنای افزایش حدود نیم میلیونی در مقایسه با ابتدای ماه اوت است.

تعداد دارندگانی که بیش از 0.01 کوین دارند، طی سه ماه گذشته به رکورد خود یعنی بیش از 9 میلیون رسیده است. در آوریل و مه تعداد این دارندگان حدود 9.2 میلیون بوده است.

تعداد آدرس‌هایی که 0.01 کوین و بیشتر دارند، منبع: گلاسنود

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

× 3 = نه