ریپل قصد توافق با SEC را ندارد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ریپل قصد توافق با SEC را ندارد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در جریان شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) از ریپل، تیم حقوقی ریپل گفت که برنامه‌ای برای توافق با ناظران این کمیسیون ندارند. آن‌ها اطمینان دارند که گری جنسلر، رئیس SEC، متقاعد خواهد شد که پیگیری این پرونده به زیان نوآوری خواهد بود.

طبق گزارش چارلز گاسپارینو (Charles Gasparino)، تیم حقوقی ریپل قصد توافق با SEC را ندارد. او روز جمعه در توئیتر نوشت: تیم حقوقی ریپل به فاکس بیزینس گفته که برنامه‌ای برای توافق با SEC بر سر شکایت آنها از ریپل ندارند، و مطمئن هستند که می‌توانند به گری جنسلر نشان دهند که پیگیری این پرونده به معنای تعیین برندگان و بازندگان در کسب‌وکار کریپتو است و این به زیان نوآوری است.

در دسامبر گذشته، SEC از ریپل، مدیرعاملش برد گارلینگ هاوس (Brad Garlinghouse) و یکی از بنیانگذارانش کریس لارسن (Chris Larsen) بر سر فروش ریپل شکایت کرد.

ریپل و هوادارانش امیدوارند که رئیس جدید SEC، گری جنسلر، که در دانشگاه ام‌آی‌تی دربارۀ رمزارز تدریس می‌کرد، شکایت از ریپل را کنار بگذارد. آن‌ها معتقدند که با رئیس قبلی SEC یعنی جی کلایتون (Jay Clayton) بود که تعارض منافع وجود داشت.

جنسلر به عنوان مدیر جدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نشان داده که نوآوری را به رسمیت می‌شناسد. چنانکه سینتیا لومیس (Cynthia Lummis)، سناتور طرفدار بیت‌کوین، در جلسه استماع بانکداری سنای آمریکا در هفتۀ گذشته از او پرسید: آیا شما از نوآوری مسئولانه حمایت می‌کنید؟ و جنسلر پاسخ داد: اوه بله… نوآوری چیزی است که از فعالیت اقتصادی حمایت می‌کند و به ما فرصت‌های بهتری را در زندگی عرضه می‌کند.

رئیس SEC همچنین گفته است که نوآوری ساتوشی ناکاموتو واقعی است. جنسلر توضیح داد: “نوآوری او باعث توسعه دارایی‌های رمزنگارانه و فناوری زیربنایی بلاکچین شد” و افزود: این یک کاتالیزور برای تغییر در زمینه‌های مالی و پول بوده و هست.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

شصت یک + = شصت هشت