سرمایه‌گذاران بازی اسکویید نمی‌توانند توکن‌های خود را بفروشند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

سرمایه‌گذاران بازی اسکویید نمی‌توانند توکن‌های خود را بفروشند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سرمایه‌گذاران اسکوییدگیم (بازی مرکب) پس از افزایش 110000 درصدی آن، نمی‌توانند توکن خود را نقد کنند و در حال گزارش آن به عنوان نوعی کلاهبرداری هستند.
توکن اسکوییدگیم طی این هفته در بسیاری از خبرگزاری‌های مالی و رمزارز جهان خبرساز شد؛ با وجود این ممکن است این بازی آن معجزه‌ای نباشد که همه به آن امید بسته بودند. پس از افزایش 110 هزار درصدی توکن در کمتر از یک هفته، سرمایه‌گذاران گزارش می‌دهند که نمی‌توانند توکن خود را نقد کنند.
این توکن در سایت کوین‌مارکت‌کپ در ردۀ 2905 در میان رمزارزها قرار گرفته است. اما این سایت جمع‌آوری‌کنندۀ قیمت نیز روی این توکن یک بنر قرمزرنگ هشدار گذاشته است که نشانۀ ریسک بالای سرمایه‌گذاری در این توکن است. زیرا ممکن است که فروش بعدی آن مسدود باشد. این اتفاق در چندین کلاهبرداری مربوط به رمزارزها رخ داده است.
گزارش‌ها حاکی از آن است که دارندگان این توکن نتوانسته‌اند آن را در پنکیک‌سواپ بفروشند. بنابراین لازم است که افراد در خریدوفروش این توکن دقت کنند. این پروژه که به وضوح از پروژه‌ای به همین نام در نتفلیکس الهام گرفته، به نظر می‌رسد که به IP رسمی وابسته نیست.
همچنین گزارش‌ها نشان می‌دهد که در وایت‌پیپر این بازی هیچ اشاره‌ای به مکانیزم کنترل بازار نشده است. سایت کریپتوپوتیتو نیز خبر می‌دهد که سایت این پروژه ادعا می‌کند که ایلان ماسک در توئیتر از این پروژه حمایت کرده، اما این ادعا نادرست است. همچنین اعضای تیم توسعۀ این بازی پیشینۀ شناخته‌شده‌ای ندارند و تشخیص اینکه آیا واقعا وجود دارند یا نه، دشوار است.
شخصی در توئیتر با نام کاربری asparagiii در 29 اکتبر نوشت: و ممکن است بپرسید این افرادِ سهامدار چه کسانی هستند؟ برای شروع، این «دیوید کانی» (مدیر عامل) در لینکدین وجود ندارد.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

+ بیست یک = بیست شش