سرمایه‌گذاران متاورس مانا و سندباکس را با منهتن 1800 مقایسه می‌کنند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

سرمایه‌گذاران متاورس مانا و سندباکس را با منهتن 1800 مقایسه می‌کنند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سرمایه‌گذاران بخش در حال شکوفایی متاورس، قلمروهای دیجیتالی جدید خود را با املاک نیویورک در صدها سال پیش مقایسه می‌کنند.
به گزارش مارکتز اینسایدر (Markets Insider)، مدیر شرکت املاک مجازی متاورس گروپ (Metaverse Group)، منطق خود را برای پرداخت پول واقعی در ازای خریدن زمین‌های دیجیتالی در پلتفرم واقعیت مجازی مانا (دیسنترالند- Decentraland) ابراز کرد: به نظر ما خرید در منطقۀ فشن (Fashion District) مثل خرید در خیابان پنجم در دهۀ 1800 است.
منطقۀ فشن در دیسنترالند جایی است که کاربران می‌توانند از برندهای واقعی مثل گوچی و پرادا لباس‌های مجازی بخرند. این مدیر همچنین معتقد است که به علت اینکه دنیای مجازی یک سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) است، املاک دیسنترالند می‌تواند کمبود خود را حفظ کند:
از آنجایی که دیسنترالند یک سازمان غیرمتمرکز مستقل، یا یک اجتماع یا کامیونیتی (community) است، اگر بخواهد زمین جدیدی را آزاد کند، باید همۀ دارندگان ارز و همچنین مالکان زمین رأی موافقت بدهند. این اجتماع نمی‌خواهد که ما به ارزش و زمین و ارز خود آسیب بزنیم. بنابراین من گمان نمی‌کنم که این اتفاق بیفتد. اگر هم بخواهد اتفاق بیفتد، حتما دلیل خوبی برایش وجود دارد.
بنیانگذار و مدیر شرکت توسعه‌گر متاورس، ریپالیک رلم (Republic Realm)، می‌گوید که این گروه به اندازۀ یک شهر کامل در سندباکس زمین کرده تا چیزی بسیار همه‌جانبه بسازد: ما می‌خواهیم زمین بخریم و روی آن ساخت‌وساز کنیم. تنها راهی که متاورس جالب می‌شود آن است که وقتی واردش می‌شویم، کارهایی برای انجام دادن، مردمی برای ملاقات کردن و جاهایی برای رفتن داشته باشد.
این شرکت ماه گذشته رکورد زد و در سندباکس به میزان 4.3 میلیون دلار زمین خرید. این اقدام بزرگترین خرید املاک دیجیتالی است که تا‌کنون ثبت شده است.

منبع: dailyhodl.com

‏‏‎‏‏‎

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

86 + = نود یک