سرمایه‌گذاری در ارزدیجیتال رکورد جدیدی زد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

سرمایه‌گذاری در ارزدیجیتال رکورد جدیدی زد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: سرمایه‌گذاری در ارزدیجیتال رکورد جدیدی زد

طبق گزارش اخیر Fortune که به داده‌های ارائه شده توسط PitchBook استناد می‌کند، شرکت‌های ارزهای‌دیجیتال و بلاک‌چین در سال ۲۰۲۲ سرمایه خیره کننده‌ای به ارزش ۱۱/۶۵ میلیارد دلار جذب کرده‌اند.

اگر این روند رکوردشکنی ادامه پیداکند، صنعت ارزهای‌دیجیتال در مسیری قراردارد که امسال بیشترین سرمایه را به‌دست آورد.

براساس داده‌های Galaxy Digital، در سال ۲۰۲۱، شرکت‌های ارزدیجیتال با بیش از ۲۰۰۰ قرارداد، مبلغ ۳۳میلیارد دلار از شرکت‌های VC جذب کردند که رکوردهای قبلی را شکستند. درحالی‌که رقم فوق بسیار چشم‌گیر است، اما تنها بخش کوچکی (۵٪) از پول سرمایه‌گذاری شده توسط سرمایه‌گذاران خطرپذیر در سال گذشته را نشان می‌دهد، به این معنی که علیرغم افزایش ۱۴۱دلاری نسبت به سال گذشته، هنوز فضایی برای رشد وجود دارد.

همانطورکه توسط U.Today گزارش شده‌است، شرکت‌های بزرگ ارزهای‌دیجیتال مانند FTX و Circle در ماه‌های اخیر دوره‌های مالی گسترده‌ای را آغاز کردند. همچنین علاقه فزاینده‌ای به بخش NFT در صنعت ارزهای‌دیجیتال وجود دارد، زیرا Yuga Labs، شرکت زیرمجموعه Bored Ape Yacht Club، مبلغ ۴۵۰میلیون دلار از غول سرمایه‌گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz و سایر سرمایه‌گذاران به‌دست آورده‌است.

گردآوری کمک‌های مالی در مقابل پشت پرده کاهش قیمت ارزهای‌دیجیتال صورت می‌گیرد. در اوایل این هفته، بیت‌کوین قبل از اینکه شاهد بهبودی متوسط ​​باشد، به زیر سطح ۴۰،۰۰۰دلار سقوط کرد. سهام‌های مرتبط با ارزهای‌دیجیتال حتی بدتر از رمزارزهای پرچم‌دار عمل می‌کنند. به عنوان مثال، سهام Coinbase (COIN) بیش از ۴۱درصد از ابتدای سال کاهش یافته‌است. بااین‌حال، شرایط بد بازار مانع جذب سرمایه نشده‌است.

جدا از نوسانات بازار، صنعت کریپتو همچنان مملو از کلاهبرداری و جرم است که ریسک قابل‌توجهی را برای سرمایه‌گذاران خطرپذیر ایجاد می‌کند. بااین‌حال، این صنعت به اندازه کافی به بلوغ رسیده‌است که سرمایه‌گذاران بزرگ بتوانند در مورد آن احساس راحتی کنند.

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8211

 // پایان خبر: سرمایه‌گذاری در ارزدیجیتال رکورد جدیدی زد //

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

24 ÷ = شش