سندباکس در مسیر پنج دلاری شدن - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

سندباکس در مسیر پنج دلاری شدن

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: سندباکس در مسیر پنج دلاری شدن

پلتفرم متاورسی سندباکس در نظر دارد با ادامه گسترش دامنه جهانی خود، توجه‌‎ها را در دنیای کریپتوکارنسی به خود اختصاص دهد. اجازه دهید بیشتر توضیح دهم، دیده شده است که سندباکس با برخی از پلتفرم‌های برجسته جهانی در سراسر دنیا همکاری می‌کند. SHIBUYA109_Entertainment_Corporation یکی از جدیدترین مشارکت‌های انجام شده توسط شبکه‌سندباکس است.

هدف همکاری SHIBUYA109 و سندباکس ایجاد یک محیط هیجان‌انگیز برای کاربران جهت تجربه بهترین دنیای‌مجازی است. علاوه بر این، سندباکس در همکاری با Cube_Entertainment، که یک شرکت سرگرمی در کره‌جنوبی است ، به جریان اصلی آسیا نیز نفوذ می‌کند. این همکاری فرهنگ کره‌جنوبی را همزمان با بهره‌برداری از فضای‌مجازی و توسعه دارایی‌های دیجیتال به جهان معرفی خواهد کرد.

از نظر موقعیت بازار، سندباکس همچنان یکی از پلتفرم‌های پیشرو NFT و متاورس است. این پلتفرم دارای ارزش بازار عظیمی بالغ بر 3.4میلیارددلار با حجم معاملات 24ساعته تقریباً 700میلیون‌دلاری است. این وجوه در حال گردش در داخل شبکه به سند باکس امکان می‌دهد تا موقعیت خود را به عنوان یکی از 50 رمزارز برتر در بازار حفظ کند.

از سوی دیگر، این عملکردهای قوی سندباکس اخیراً بر قیمت آن در بازار تأثیر زیادی گذاشته است. اگر این روند ادامه پیدا کند، سند باکس ممکن است بتواند در کمترین زمان به قیمت بالای 5دلار برسد، که تنها 65درصد از موقعیت فعلی خود فاصله دارد. در واقع این خبر هیجان و انگیزه لازم را برای جامعه خود به همراه خواهد داشت.

منبع: www.coinquora.com

/پایان خبر: سندباکس در مسیر پنج دلاری شدن/

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

شش ÷ = 2