سومین نهنگ اتریوم ۸۶ میلیارد شیبا خرید - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

سومین نهنگ اتریوم ۸۶ میلیارد شیبا خرید

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: سومین نهنگ اتریوم ۸۶ میلیارد شیبا خرید

سومین نهنگ بزرگ اتریوم، که باعنوان “Tsunade” شناخته می‌شود، علی‌رغم عملکرد ضعیف این میم‌کوین، 86 میلیارد از توکن شیبااینو را خریداری کرد. ارزش این معامله 2.3 میلیون دلار است. این نهنگ در حال حاضر دو تریلیون SHIB به ارزش تقریبی 47 میلیون دلار در اختیار دارد. گفتنی است که کیف پول متعلق به این نهنگ در حال‌حاضر حدود 3.5 میلیارد دلار از انواع دارایی‌های دیجیتال را در خود جای داده‌است.

در حالی‌که SHIB تلاش می‌کند از خط مقاومت کشیده شده از دوم مارس (11 اسفند 1400) خارج شود، متأسفانه این خرید بزرگ هم کمکی به افزایش قیمت آن نکرد. باوجود این خرید بزرگ، شیبا بیشترین دارایی موجود در این آدرس نیست. باتوجه به داده‌های WhaleStats، توکن “American Born Doge” بیشترین دارایی وی به شمار می‌رود. این آدرس در حال‌حاضر 1.8 میلیارد دلار DOGE دارد. رتبه دوم نیز به توکن PAXG تعلق دارد .

عملکرد بازار شیبااینو با‌وجود یک سری خریدهای بزرگ که اخیراً توسط نهنگ ها صورت گرفته‌است، مومنتوم قیمت شیبااینو پس‌از رسیدن به 0.000027 دلار کاهش یافته است. بالاترین سطح قیمت این توکن در ماه مارس(اسفند 1400 و فروردین 1401) حدود 0.000029 دلار بود که اکنون به عنوان یک مقاومت روانی قوی در نظر گرفته می‌شود.

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=7966

// پایان خبر: سومین نهنگ اتریوم ۸۶ میلیارد شیبا خرید//

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

÷ یک = دو