سینتیا لومیس: استیبل کوین‌ها باید پشتوانۀ نقدی داشته باشند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

سینتیا لومیس: استیبل کوین‌ها باید پشتوانۀ نقدی داشته باشند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سناتور حامی رمزارز، سینتیا لومیس، می‌گوید که استیبل‌ کوین‌ها باید پشتوانۀ نقدی داشته باشند و در صورت امکان از سوی بانک‌ها صادر شوند.

سینتیا لومیس، سناتور جمهور‌خواه که حامی رمزارز است، دغدغۀ خود دربارۀ استیبل کوین‌ها را ابراز کرد و گفت که آن‌ها باید پشتوانۀ نقدی داشته باشند و مرتب مورد بررسی قرار گیرند.

او روز چهارشنبه در صحن سنا دیدگاه خود را در این باره بیان کرد. او گفت که استیبلکوین‌ها در مقایسه با دلار پرداخت‌های سریع‌تر میان مردم و مشاغل را میسر می‌کنند. او می‌گوید آن‌ها امکان مشارکت مالی و فرصت‌های جدید در بازار را فراهم می‌کنند؛ اما در عین‌حال خطراتی هم برای اقتصاد دارند و بنابراین نیاز دارند که پشتوانۀ قابل اعتمادی داشته باشند.

استیبل کوین‌ها باید صددرصد پشتوانۀ نقدی داشته باشند و مرتب بررسی شوند. او گفت که دربارۀ برخی استیبل کوین‌ها نگران است، زیرا به طور کامل از سوی دارایی‌های مناسب و به شیوۀ شفاف پشتیبانی نمی‌شوند.

لومیس همچنین گفت که استیبل کوین‌ها باید با قوانین ضدپولشویی و تحریم‌ها مطابق باشند.

استیبل کوین‌ها اصلی‌ترین دغدغۀ ناظران قانونی در ایالات متحد آمریکا هستند. سناتور وارن دیویدسون، یکی دیگر از حامیان نوآوری در ارزهای رمزنگاری شده، گفت که استیبل کوین‌ها می‌توانند با تعریف امنیت سازگاری داشته باشند.

استیبل کوین‌ها به مالکان خود وعدۀ سود نمی‌دهند، اما ثبات ارزش دارند. همان‌گونه که لومیس پیشنهاد می‌کند، این امر مستلزم حسابرسی کامل دارایی شرکت‌ صادرکنندۀ استیبلکوین است.

تاکنون نهادهای نظارتی دربارۀ استیبل کوین تتر ابراز تردید کرده‌اند. این شرکت بارها از دارایی‌های خود برای اثبات وجود پشتوانۀ کافی گزارش منتشر کرده است. با وجود این ، این گزارش‌ها اطلاعات کافی برای برقراری اعتماد میان ناظران قانونی و جامعۀ رمزارز ارائه نمی‌دهند.

گری جنسلر – رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار – نیز از وضع مقررات برای استیبل کوین‌ها حمایت می‌کند.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

دو + 6 =