شبکه‌ی کاردانو و افزایش جذب سرمایه - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

شبکه‌ی کاردانو و افزایش جذب سرمایه

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با خبر ” شبکه‌ی کاردانو و افزایش جذب سرمایه در پروژه‌های دیفای ” در خدمت شما هستیم.

لینک کوتاه خبر: https://blog.didex.ir/?p=7224

شبکه‌ی کاردانو پس از راه‌اندازی پلتفرم ساندی‌سواپ (Sundaeswap) و بالابردن تعداد محصولات غیرمتمرکز خود، شاهد سرعت‌گرفتن سرمایه‌گذاری در پروژه‌های-دیفای بوده است.

ارزش کل قفل‌شده در شبکه‌ی کاردانو از ۷۰میلیون دلار به ۱۱۷میلیون دلار رسیده است. اکثر سرمایه‌های شبکه در پلتفرم ساندی‌سواپ تمرکز پیدا کرده است و مبلغ آن ۱۱۵میلیون دلار است. پلتفرم بعدی صرافی غیرمتمرکز میوزلی‌سواپ (Muesliswap) با مبلغ قفل‌شده‌ی ۲میلیون دلار است.

همگام با افزایش جذب سرمایه و استفاده از شبکه‌ی کاردانو، رمزارز بومی آن نیز جهش کرد و به نقطه‌ی مقاومت یک-دلار رسید. این در حالی است که؛ کاردانو در مقایسه با نقطه اوج خود 70درصد افت داشته است.


درباره‌ی ساندی‌سواپ منبع و اطلاعات بیشتر

ساندِی سواپ (SundaeSwap) یک صرافی غیر متمرکز (DEX) است که روی بلاکچین کاردانو اجرا می شود. ساندی سواپ لبز (SundaeSwap Labs) گروه سازنده این صرافی است و تلاش کرده تا مجموعه ای از ابزارهای ترید غیر متمرکز و همتا به همتا را در این پلتفرم برای تریدرها فراهم کند.

ساندی سواپ فضایی ایجاد کرده تا افراد بتوانند بدون نیاز به کسب اجازه، تراکنش های خود را به شکل بهینه انجام دهند. این امر قطعا به لطف فناوری بلاکچین تحقق پیدا کرده است. اعضای پروتکل ساندی سواپ با تامین نقدینگی می توانند بازار تشکیل بدهند تا دیگران توکن های بومی را در آنها با یکدیگر مبادله کنند.

ساندی سواپ به دنبال این است تا به ” یونی سواپ کاردانو” تبدیل شود. در همین جهت، ساندی سواپ از همان الگوریتم استخر دائمی محصول (x * y = k) برای بازارسازی خودکار استفاده می کند. البته خلاقیت هایی هم ایجاد کرده است که مخصوص کاردانو است.

منبع: u.today 


/ پایان خبر شبکه‌ی کاردانو و افزایش جذب سرمایه در پروژه‌های دیفای /

 

جهت مشاهده همه خبرهای بلاگ دیدکس در حوزه بین الملل روی این نوشته کلیک کنید.

دیدکس ، بهترین صرافی آنلاین ارز دیجیتال ، خرید و فروش ارز دیجیتال ، خرید بیتکوین ، خرید اتریوم ، صرافی آنلاین ، بهترین صرافی آنلاین

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

پنچاه هفت + = پنچاه هشت