شرکت سانتی‌مانت خبر از بازار گاوی بیت کوین می‌دهد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

شرکت سانتی‌مانت خبر از بازار گاوی بیت کوین می‌دهد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت سانتی‌مانت (Santiment) در توئیتر خود رفتار نهنگ‌های بزرگ بیت کوین را تحلیل کرده است و می‌گوید که موجودی نهنگ‌های بزرگ بازار بیت کوین بیش از هرزمانی است. این شرکت دو اندیکاتور معرفی کرده که خبر از آغاز بازار گاوی بیت کوین می‌دهند.

سانتی‌مانت در توئیتر اعلام کرده که بزرگترین نهنگ‌های بیتکوین، یا دارندگانی که بیش از 100 هزار بیتکوین دارند، هم‌اکنون 3.64 درصد از کل موجودی بازار را در اختیار دارند که طی 27 ماه گذشته بیشترین بوده است. همچنین سانتی‌مانت به این نکته اشاره می‌کند که نهنگ‌هایی که کمی کوچکتر هستند و دارایی‌شان کمتر از 100 هزار بیتکوین است، در مقایسه با ماه‌های گذشته کمترین میزان بیتکوین را در کیف پول خود دارند که میزان آن 10.91 درصد است.

سانتی‌مانت همچنین یک اندیکاتور معرفی می‌کند که چرخش بیت کوین به سوی بازار گاوی را نشان می‌دهد. طبق داده‌های این شرکت تحلیلی اندیکاتور “MVRV” که به دنبال یافتن کف و سقف بازار است، نشان می‌دهد که تجدیدقوای بیت کوین احتمالا نزدیک است. طبق این اندیکاتور، بازار بیت کوین در آستانۀ ورود به منطقۀ خرید است؛ وقتی تفاوت لانگ/شورت “MVRV” بیت کوین منفی می‌شود، به معنای آن است که قیمت بیت کوین از قیمت جاری در بازار بیشتر است و به زودی شاهد افزایش آن خواهیم بود.

سانتی مانت همچنین با رجوع به اندیکاتور “Mean Dollar Invested Age”، به سن متوسط دلارهایی که در بیتکوین سرمایه‌گذاری شده اشاره می‌کند. طبق تحلیل سانتی‌مانت، سرمایه‌گذاران باید مراقب باشند، زیرا وقتی این اندیکاتور در روندی نزولی قرار می‌گیرد، به معنای آغاز مرحلۀ جدید از بازار گاوی است. «اندیکاتور”Mean Dollar Invested Age” به پیش‌بینی این موضوع کمک می‌کند که آیا یک بازار گاوی بیتکوین دیگر در راه است یا خیر. سن متوسط سرمایه‌گذاری‌ها در بیت‌کوین باز در حال افزایش است، زیرا تریدرها تثبیت شده‌اند. هوشیار باشید تا از تحرک سرمایه‌گذاری‌های خاموش آگاه شوید».

منبع: dailyhodl.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

چهل دو ÷ هفت =