شرکت گری اسکیل یک صندوق جدید دیفای راه‌اندازی می‌کند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

شرکت گری اسکیل یک صندوق جدید دیفای راه‌اندازی می‌کند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شرکت گری اسکیل (Grayscale) که از بزرگترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری در بازار کریپتو است، در مشارکت با شاخص‌های کوین دسک (CoinDesk Indexes)، یک صندوق جدید امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) راه‌اندازی کرده است. 

این پانزدهمین محصول سرمایه‌گذاری این شرکت است و 10 دارایی مختلف را مطابق با شاخص‌های کوین دسک نمایندگی می‌کند. از روز دوشنبه که این صندوق راه‌اندازی شده، گری‌اسکیل به ارزش 2 میلیون دلار از دارایی‌های فوق را در این صندوق تحت مدیریت خویش دارد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گری اسکیل، مایکل سوننشاین (Michael Sonnenshein) در یک گزارش مطبوعاتی اعلام کرده که این صندوق امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای قصد دارد که دسترسی به سایر بخش‌های اکوسیستم دارایی دیجیتال را برای سرمایه‌گذاران فراهم کند. او گفت که ظهور پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز نمونه‌های روشنی از فناوری هستند که می‌تواند آیندۀ صنعت خدمات مالی را بازتعریف کند؛ او همچنین افزود که آن‌ها مفتخرند که از طریق ساختارهای سرمایه‌گذاری امن و قابل اعتماد گری‌اسکیل به سرمایه‌گذاران امکان دسترسی به این پروتکل‌ها را عرضه کنند. سوننشاین در مصاحبه با “CNBC” افزود که دیفای و این صندوق از طیف گسترده‌ای از سرمایه‌گذاران کنونی و بالقوۀ شرکت گری اسکیل بهره‌مند خواهد شد.

ده آلت‌کوینی که در صندوق دیفای گری اسکیل حضور دارند عبارتند از:

یونی سواپ (UNI)، 49.95 درصد

آوه (AAVE)، 10.25 درصد

کامپاند (COMP)، 8.38 درصد

کرو (CRV)، 7.44 درصد

میکر (MKR)، 6.49 درصد

سوشی (SUSHI)، 4.83 درصد

سینتتیکس (SNX)، 4.43 درصد

یرن فایننس (YFI)، 3.31 درصد

یوما (UMA)، 2.93 درصد

بنکور (BNT)، 2 درصد

منبع: dailyhodl.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

× هفت = شصت سه