شیبااینو سومین رمزارز پرجست‌وجو در گوگل - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

شیبااینو سومین رمزارز پرجست‌وجو در گوگل

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در سال 2021، در میان رمزارزهایی که بیشترین جست‌وجو در گوگل را به خود اختصاص داده‌اند، شیبااینو در ردۀ سوم قرار دارد. این کوین طی یک ماه گذشته 579 درصد رشد قیمت را تجربه کرده است.
یک مطالعۀ جدید نشان داده که شیبااینو سومین رمزارزی است که در سال 2021 در گوگل جست‌وجو شده است؛ این جست‌وجوها عمدتاً زمانی انجام شد که این کوین به بالاترین قیمت خود رسیده بود.
طبق یک تحقیق جدید، شیبااینو تا کنون در سال 2021 به طور میانگین به 2.8 میلیون جست‌وجو در ماه رسیده است. در مقابل بیت کوین به صورت میانگین در ماه 22 میلیون بار و اتریوم 6.3 میلیون بار جست‌وجو شده‌اند. شیبااینو پس از بیتکوین و اتریوم در ردۀ سوم قرار گرفته است. دوج‌کوین که از نشانۀ مشابهی با شیبااینو استفاده می‌کند (سگ شیبااینو)، در ردۀ ششم قرار دارد.
شیبااینو این سه‌شنبه به بالاترین قیمت خودش یعنی 0.0000497 دلار رسید. این رمزارز در قیمت 0.000047 دلار بیشترین معامله را داشت. طبق داده‌های کوین‌دسک طی 24 ساعت گذشته، این کوین 14.1 درصد و طی هفتۀ گذشته 72 درصد رشد را تجربه کرده است.
این توکن طی یک ماه گذشته 579 درصد رشد داشت و سرمایۀ کل بازار آن به 18.7 میلیارد دلار رسید و در میان کل رمزارزها در ردۀ یازدهم قرار گرفت.
صرافی غیرمتمرکز شیبااینو، شیباسواپ، در ماه ژوئیه راه‌اندازی شد و در ماه اکتبر شاهد جهش در معاملات خود بود. بر اساس داده‌های وبسایت این رمزارز، شیبااینو در 7 اکتبر رکورد 452 میلیون دلاری را ثبت کرد و روز دوشنبه 100.6 میلیون دلار معامله را به ثبت رساند.

منبع: marketwatch.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

چهل ÷ = چهار