شیبااینو محبوب‌ترین رمزارز کوین‌مارکت‌کپ در سال 2021 - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

شیبااینو محبوب‌ترین رمزارز کوین‌مارکت‌کپ در سال 2021

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در سال 2021، شیبااینو از بیت کوین و اتر و دوج کوین پیشی گرفت و در کوین‌مارکت‌کپ در جایگاه پربازدید‌ترین رمزارز قرار گرفت.
سال 2021 بی‌شک سال شگفت‌‌انگیزی برای شیبااینو بود و این کوین رکوردها را پشت ‌هم شکست. این میم‌کوین در سایت کوین‌مارکت‌کپ محبوب‌ترین رمزارز سال 2021 بود و از رمزارزهای مهمی مانند بیت کوین و اتر و دوج کوین پیشی گرفت.
این رمزارز، طی 12 ماه گذشته، رکورد 188 میلیون بازدید را شکست و تعداد بازدیدهایش در مقایسه با بیت‌کوین، با 145 بازدید، 43 میلیون بیشتر بود. در این رده‌بندی، دوجکوین در جایگاه سوم قرار گرفت و داده‌های کوین‌مارکت‌کپ نشان می‌دهد که 107 میلیون بار بازدید شده است. پس از آن کاردانو و اتریوم به ترتیب 86 میلیون و 81 میلیون بار بازدید شده‌اند.
شیبااینو تنها 15 ماه است که به وجود آمده؛ ولی از نظر سرمایۀ بازار، در میان رمزارزهای بزرگ دنیا، در جایگاه سیزدهم قرار دارد.
در ماه اکتبر، شیبااینو ظرف چهار روز 133 درصد رشد کرد و به اوج قیمت خود یعنی 0.000088 دلار رسید. بازار گاوی ممتد شیبااینو ارزش بازار آن را به 41.5 میلیارد دلار رساند. در آن‌ هنگام، این کوین، از نظر بزرگی سرمایۀ بازار، به جایگاه دهم رمزارزها صعود کرد و دوج کوین را پشت‌سر گذاشت.
شیبااینو در میان سرمایه‌گذاران و نهادهای حامی رمزارز نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. درست ماه پیش بود که صرافی رمزارز کراکن در توئیتر اعلام کرد که در صورت دریافت 2000 لایک شیبااینو را به پلتفرم خود اضافه می‌کند و در کمال شگفتی آن توئیت 41 هزار لایک گرفت. این توئیت، دومین توئیت محبوب صرافی کراکن بود.
داده‌هایی که شرکت گلوبال دیتا (Global Data) جمع‌آوری کرده، نشان می‌دهد که در سالی که گذشت، گفتگو در رسانه‌های اجتماعی دربارۀ شیبااینو 16 هزار درصد افزایش پیدا کرد و موجب شد که این میم‌کوین رشد کند و در میان ده رمزارز برتر قرار گیرد.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

هشتاد چهار ÷ چهارده =