شیبا در یک مسیر هیجان‌انگیز قرارگرفت - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

شیبا در یک مسیر هیجان‌انگیز قرارگرفت

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: شیبا در یک مسیر هیجان‌انگیز قرارگرفت

طبق گزارش “ویل‌استیتز” نهنگ اتریوم BlueWhale0073 که در رتبه پنجم قراردارد، 223,761,580,609 شیبااینو(SHIB) یا به ارزش 5,781,999 دلار خریداری کرده‌است. شیبااینو پس‌از مدت‌ها انتظار برای فهرست شدن در پلتفرم معاملاتی رابین‌هود مورد توجه بسیاری قرارگرفت.
علاوه‌براین، خرید شیبااینو در بین 1000 نهنگ‌ بزرگ ETH، همچنان برتر است. این کیف پول‌ها درحال‌حاضر دارای 1,602,881,412 دلار شیبااینو هستند.
SHIB: رویداد پیشنهاد متاورس (Metaverse) به پایان می رسد

همانطور که در وبسایت رسمی شیبا دیده‌می‌شود: توئیتر متاورس (Metaverse Twitter)، رویداد پیشنهاد دسترسی زودهنگام، که مرحله مقدماتی شیبا برای فروش زمین Metaverse، را نشان می‌دهد، به پایان خود رسیده‌است.

پس‌از اتمام مرحله مقدماتی این رویداد ، توسعه دهندگان SHIB اعلام کردند که مرحله دوم را که مرحله رویداد هولدر(holder) است، راه‌اندازی می‌کند.

مرحله دوم و سوم، که رویداد هولدر و فروش عمومی است، برای کسانی است که نتوانستند دسترسی زودهنگام داشته باشند. انتظار می‌رود که رویداد هولدر به‌مدت هفت روز ادامه داشته باشد و بلافاصله پس‌از پایان رویداد پیشنهاد آغاز شود.

آخرین مرحله از فروش عمومی قرار است پس از دو مرحله اول انجام شود و شرکت‌کنندگان می توانند زمین‌های موجود روی نقشه را با قیمت ثابت و بدون نیاز به قفل کردن هیچ گونه دارایی در اکوسیستم SHIB خریداری کنند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده‌است، برنامه رسمی تلفن‌همراه AMC Theatres، بزرگترین زنجیره سینماهای زنجیره‌ای جهان، اکنون به کاربران اجازه می‌دهد تا با کمک شیبااینو، طبق اعلامیه‌ای که توسط مدیرعامل، آدام آرون (Adam Aron) منتشر شده‌است، بلیط خریداری کنند. کاربران برای پرداخت با SHIB باید برنامه خود را به آخرین نسخه به‌روز کنند.

منبع: U.Today

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8133

// پایان خبر: شیبا در یک مسیر هیجان‌انگیز قرارگرفت //

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

سی هشت + = سی نه