شیبا یا کاردانو، کدام سرمایه‌گذاری بهتر است؟  - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

شیبا یا کاردانو، کدام سرمایه‌گذاری بهتر است؟ 

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خبر: شیبا یا کاردانو، کدام سرمایه‌گذاری بهتر است؟

 کاردانو(Cardano) و شیبا اینو(Shiba Inu) از داغ‌ترین شبکه‌ها در حوزه رمزنگاری هستند. بااین‌حال، این آلت‌کوین‌ها ازنظر دسترسی به بازار و پیشرفت‌های بلاک‌چین، بسیار در رقابت هستند. درزمان نگارش این مقاله، هر دو ارزدیجیتال در 15رتبه برتر بازار CoinGecko قرارگرفتند. این دستاوردهای کریپتو باعث شد که سرمایه‌گذاران در داخل و خارج از فضا به بحث بپردازند که کدام ارزدیجیتال بهترین است.
طی هفته‌های گذشته، شیبااینو با فناوری NFT و متاورس خود فضای کریپتو را تکان داده‌است. Shiba Inu با برند تجاری Haute Couture John Richmond شریک است. در نتیجه، کمپین The Legends Live Forever اثر جان ریچموند قرار است 10000 NFT را در نسخه‌های فیزیکی خود راه‌اندازی کند.

علاوه براین، بیت‌کوین آمریکا (BTM)، یکی از اپراتورهای بزرگ خودپرداز BTC در ایالات متحده، از Shiba Inu در پلتفرم خود استقبال کرد. ازاین‌رو، طرفداران و سرمایه‌گذاران کریپتو هم‌اکنون می توانند تراکنش‌های Shiba Inu را با بیش از 1800 BTM در سراسر ایالات متحده انجام دهند.

دستاوردهایی که در بالا ذکر شد تنها بخشی از دستاوردهای اخیر شیبا اینواست که به این کریپتو کمک کرده‌است تا در برابر بازار نزولی فعلی رشد کند. در زمان انتشار، Shiba Inu (SHIB) با قیمت مناسب 0.00002599 دلار با ارزش بازار عظیم بیش از 14.2 میلیارد دلار معامله می‌شود.

از سوی دیگر، Cardano (ADA) با سرمایه عظیم بازار بیش از 30 میلیارد دلار در برابر بازار خونین ایستاده‌است. این عملکرد بازار کریپتو به دلیل توسعه فناوری تهاجمی آن در فضا بلاکچین است. به‌طور خاص، IOHK و تیم توسعه Cardano روی ایجاد هاردفورک Vasil کار می‌کنند. همانطور که هاسکینسون می‌گوید، ارتقاء هاردفورک بهبود عملکرد گسترده‌ای را برای Cardano به همراه خواهد داشت.

باوجود افت بازار امروزه، کاردانو همچنان به رشد جامعه خود ادامه می‌دهد. جالب اینجاست که این شبکه بیش از 3.2 میلیون کیف پول فعال در سراسر جهان دارد. این حجم عظیم کیف‌پول‌ها، گواه این است که کاردانو همچنان به نفع سرمایه‌گذاران در سطح جهانی ادامه می‌دهد. اخیراً قیمت Cardano بیش از 0.9 دلار به ازای هر کریپتو با حجم معاملات 24 ساعته تقریباً 800 میلیون دلار معامله می‌شود.

بااین وجود، هر دو دارایی کریپتو از نظر توسعه بلاک‌چین پتانسیل را نشان می‌دهند. ازاین‌رو، این به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران بستگی دارد که چه چیزی را انتخاب کنند. بااین‌حال، توصیه می‌شود قبل از سرمایه‌گذاری روی آن، ابتدا ارز دیجیتال را مطالعه کنید تا از ضررهایی که قابل بازیابی نیست، جلوگیری کنید.

منبع: coinquora

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8110

// پایان خبر: شیبا یا کاردانو، کدام سرمایه‌گذاری بهتر است؟ //

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

× هفت = 14