صرافی غیرمتمرکز کاردانو روی شبکه اصلی - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

صرافی غیرمتمرکز کاردانو روی شبکه اصلی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: صرافی غیرمتمرکز کاردانو روی شبکه اصلی آغاز به کار می کند.

صرافی غیرمتمرکز چند استخری Minswap اوایل امروز آغاز به کار خود را در شبکه اصلی کاردانو اعلام کرد.

کاربران آن اکنون می‌توانند توکن‌ها را به‌صورت غیرمتمرکز مبادله کنند. کشت سود از 14 مارس(23اسفند) در صرافی در دسترس خواهد بود.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Minswap حسابرسی خود را در همکاری با پروژه نرم افزاری آزمایشگاه نوآورانه Sweeg با متودولوژی concept-to-launch کامل کرده است.

مینی سوآپ در ماه سپتامبر، قبل از راه‌اندازی قابلیت قراردادهای هوشمند، در شبکه کاردانو آزمایشی فعال شد. با این حال، آغاز به کار آن به دلیل موضوع «هم‌زمانی» که از انجام مبادله توکن‌ها جلوگیری می‌کند، با بحث و جدل همراه بود. پس از مواجهه با واکنش شدید و مورد تمسخر قرار گرفتن از طرف مخالفان کاردانو، Minswap گفت که در حال تلاش برای حل این مشکل است.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال دیفای لاما، Minswap در حال حاضر دارای 48.87میلیون‌دلار ارزش کل قفل شده است.

SundaeSwap که در اواخر ژانویه روی شبکه اصلی راه اندازی شد، در حال حاضر 121.75میلیون‌دلار ارزش کل قفل شده دارد که آن را به بزرگترین صرافی غیرمتمرکز کاردانو تبدیل می کند.

با تنها 172.46 میلیون دلار ارزش کل قفل شده، کاردانو در مقایسه با دیگر رقبا مانند Solana و Avalanche عملکرد ضعیفتری دارد.

منبع: U.TODAY

/پایان خبر: صرافی غیرمتمرکز کاردانو روی شبکه اصلی آغاز به کار می کند./

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=7754

برای مشاهده همه اخبار بین‌الملل دیدکس اینجا کلیک کنید.

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

پانزده + = بیست