صرافی کراکن پلتفرم NFT خواهد داشت - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

صرافی کراکن پلتفرم NFT خواهد داشت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در 24 دسامبر، صرافی کراکن اعلام کرد که در حال توسعۀ یک بازار NFT برای کاربرانی است که می‌خواهند هنر دیجیتالی و کالاهای کلکسیونی معامله کنند و با استفاده از این توکن‌ها به عنوان وثیقه، وام بگیرند.
جسی پاول (Jesse Powell)، مدیر و بنیان‌گذار کراکن، با رسانۀ بلومبرگ مصاحبه کرد و گفت که صرافی در حال توسعۀ بازاری است که در زمینۀ NFT است. پاول، در سخنان خود، سال 2021 را سال توکن‌های غیرقابل‌معاوضه (NFT) نامید که در تاریخ به یاد خواهد ماند. به گفتۀ او در این سال NFTها به جریان اصلی بازار تبدیل شدند.
پاول تأیید کرد که علاقه به این توکن‌ها در حال افزایش است و سرمایۀ جاری آن را بیشتر و بیشتر می‌کند. او امیدوار است که این افزایش تقاضا به توکن‌های غیرقابل‌معاوضه موجب شود که سرمایه‌گذاران خرد و نهادی به پلتفرم NFT این صرافی جذب شوند و امکانی بیش از خریدوفروش هنر دیجیتال و کلکسیونی فراهم شود.
پاول گفت: اگر شما در بازار NFT صرافی کراکن در یک کریپتو‌پانک (CryptoPunk) سپرده‌گذاری نکنید، ما می‌خواهیم ارزش آن را در حساب شما نشان دهیم؛ و شما اگر بخواهید بتوانید در ازای آن وام بگیرید.
کراکن به دنبال صرافی‌های بزرگی چون جمینی و بایننس و کوین‌بیس و اف‌تی‌اکس، به دنبال توسعۀ بازار NFT است، زیرا محبوبیت این دارایی در حال افزایش است.
به گزارش “Blockchain.News”، بازار توکن‌های غیرقابل معاوضه رشد کرده و اکنون سرمایۀ آن به بیش از 7 میلیارد دلار رسیده است. در سال 2020، سرمایه‌گذاری در NFTها تقریبا سه برابر شد، و محبوبیت آن‌ها همچون بیت‌کوین و رمزارزهای دیگر افزایش پیدا کرد.
به گزارش شرکت “DappRada”، پلتفرم اپن‌سی یا “OpenSea” بزرگترین بازار NFT است و در 30 روز گذشته حجم معامله‌ای معادل 2 میلیارد داشته است.
فروشندگان و سازندگان NFT تاکنون صدها میلیون دلار درآمد کسب کرده‌اند. در ماه مارس هنرمندی به نام بیپل (Beeple) یک اثر هنری خود را به قیمت 70 میلیون دلار فروخت و رکورد زد.

منبع: blockchain.news

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

سی دو − = 23