فیلم جدید آنتونی هاپکینز -برنده اسکار- به‌عنوان NFT به فروش می‌رسد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

فیلم جدید آنتونی هاپکینز -برنده اسکار- به‌عنوان NFT به فروش می‌رسد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

فیلم جدید آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins) با نام تماس صفر (Zero Contact) قرار است در ماه آینده در بازار “Vuele NFT” پخش شود.

هاپکینز 83 ساله کارنامه موفقی دارد و برنده دو جایزه اسکار و دو جایزه امی شده است. فیلم‌های برجسته‌ای که او در آن‌ها بازی کرده، از جمله «سکوت بره‌ها«، «مرد فیل‌نما، و اخیرا «پدر» هستند.

در فیلم جدید با نامِ «تماس صفر»، داستان پنج شخصیت از سراسر جهان روایت می‌شود که یک اختراع مخفی توسط تیتان (هاپکینز) را کشف می‌کنند و برای خاموش کردن آن، با هم همکاری می‌کنند. زیرا این‌کار یا راه حلی برای مشکلات بشر است و یا پایان زندگی او روی زمین.

کارگردان، تصمیم به راه اندازی فیلم از طریق NFT گرفته است، چراکه این فناوری بنیادی شرکت را قادر می‌سازد کمبود قابل تأییدی را در نسخه‌های فیلم ایجاد کند و از دزدی دریایی آن محافظت کند.


فضای”Vuele Marketplace”  مرکز پخش فیلم و مشاهده فیلم است و کاربران این پلتفرم می‌توانند محتوا را با ارز رمزپایه یا فیات خریداری کنند. به نظر می‌رسد Zero Contact تنها پروژه اعلام شده در این مرحله است و این شرکت مشخص نکرده است که بازار آن در کدام بلاکچین ساخته شده است.

در مدت اخیر، روند رو به رشدی از تولیدات سینمایی و تلویزیونی وجود دارد که یا از فناوری بلاکچین استفاده می‌کنند یا روی روایت‌های رمزنگاری متمرکز هستند.

منبع: cointelegraph.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

نود شش − = 86