قانون‌گذاران ایالات متحد آمریکا عملکرد بایننس را بررسی می‌کنند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

قانون‌گذاران ایالات متحد آمریکا عملکرد بایننس را بررسی می‌کنند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

قانونگذاران ایالات متحد آمریکا هم‌اکنون عملکرد صرافی بایننس را به دلیل احتمال معاملات داخلی و دستکاری بازار زیر نظر گرفته‌اند. کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، وزارت دادگستری (DOJ) و خدمات درآمد داخلی (IRS) به صورت جداگانه در حال بررسی فعالیت بایننس هستند.

روز جمعه، بلومبرگ گزارش داد که مقامات ایالات متحد آمریکا در حال بررسی عملکرد صرافی بایننس هستند، تا مشخص شود که آیا این شرکت یا کارکنانش از مشتریان با استفادۀ سوء منتفع شده‌اند. بایننس در این‌باره گفت:

در بایننس ما در خصوص معاملات داخلی سیاست عدم تحمل را در دستور کار قرار داده‌ایم و دربارۀ هر نوع رفتاری که تأثیر منفی بر مشتریان و صنعت ما برجای گذارد، یک کد اخلاقی دقیق داریم.

ناظران کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در هفته‌های اخیر با شاهدان احتمالی تماس گرفته‌اند. ناظران درحال بررسی این موضوع بوده‌اند که آیا بایننس به ساکنان ایالات متحد آمریکا اجازه می‌دهد که مشتقات مربوط به بیتکوین و رمزارزهای دیگر را خریدوفروش کنند یا نه، این کار غیرقانونی است زیرا بایننس در این زمینه مجوز ندارد.

در کنار کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، وزارت دادگستری (DOJ) و خدمات درآمد داخلی (IRS) نیز در حال بررسی بایننس هستند. این دو نهاد پیش‌تر تحقیقاتی را انجام دادند تا ببینند آیا این صرافی پولشویی و فرار مالیاتی انجام داده یا نه، و گزارش آن نیز منتشر شد. بایننس در این زمینه به تخلف متهم نشد.

تعداد زیادی از قانونگذاران در سراسر جهان هشدارهایی را علیه بایننس صادر کرده‌اند؛ محتوای هشدارهای یاد شده این بود که این صرافی در حال تخلف در حوزۀ قضایی آنهاست، این کشورها عبارت بودند از بریتانیا، ژاپن، تایلند، مالزی، هنگ کنگ، سنگاپور، هلند، آلمان، لاتونی و آفریقای جنوبی

 

منبع: news.bitcoin.com

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

÷ یک = 4