قدم بعدی شیبااینو برای محبوبیت: داگی دائو - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

قدم بعدی شیبااینو برای محبوبیت: داگی دائو

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تیم پشتیبان رمزارز شیبااینو اولین گام را برای ایجاد یک سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) یا دائوی 1 (بتا-Beta) برداشت. این پروژه به دنبال توانمندسازی دارندگان توکن شیبااینوست.
هدف از این مرحله دادن قدرت و اختیار بیشتر به جامعۀ شیبااینوست، که از این پس دربارۀ پروژه‌ها و جفت‌ارزها در پلتفرم شیباسواپ (ShibaSwap) تصمیم‌گیری خواهند کرد. آن‌ها همچنین حرف آخر را دربارۀ نحوۀ تخصیص توکن‌های BONE$ خواهند زد.
شیباسواپ صرافی غیرمتمرکز بومی پروژۀ رمزارز شیبااینوست. از سوی دیگر، داگی دائو شیبا (The SHIB Doggy DAO) قصد دارد سازمان غیرمتمرکزی باشد که در آن جامعۀ شیبااینو اکوسیستم آیندۀ این میم‌کوین را در اختیار بگیرد.
با کمک سیستم جدید رأی‌گیری شیبااینو، کاربران قادر خواهند بود که از قدرت رأی‌دهی خود (که به شکل سهامی است که از توکن BONE دراختیار دارند) برای پروژه‌هایی که دوست دارند رویش کار کنند، استفاده کنند.
استخرهای نقدینگی را کاربران انتخاب می‌کنند و توسعه‌‌دهندگان به هیچ وجه نمی‌توانند بر آن تأثیر بگذارند یا اعمال قدرت کنند. هدف ‌نهایی راه‌اندازی این سازمان غیرمتمرکز تمرکززدایی است.
این کار گام مهمی برای صرافی غیرمتمرکز شیبااینو است. توسعه‌دهندگان معتقدند که این مرحلۀ اول موجب جذب سرمایه‌گذاران جدید به پلتفرم شیبااینو می‌شود.
تیم توسعه‌دهندۀ شیبااینو انتظار دارد که این ابزار به پروژه‌های خارجی و توسعه‌‌دهندگانشان انگیزه ببخشد تا برای توکن‌هایشان تأمین نقدینگی کنند. این به نوبۀ خود باید کارایی و حجم پلتفرم شیباسواپ را افزایش دهد.
تیم پشتیبان شیبااینو، با اتکا به یک رویکرد مرحله‌ای، انتظار دارد که پیش از اجرای کامل نسخۀ بتا، با بازخورد مناسبی از جامعه روبه‌رو شود. این تیم جریان کار را زیر نظر گرفته تا مطمئن شود که جامعۀ شیبااینو سیستم‌ را ایمن و منصفانه و یکپارچه می‌بیند.
آن‌ها به تدریج نسخۀ جدیدتر و پیچیده‌تری با عنوان دائوی 2 (DAO 2) را ارائه خواهند کرد که استفاده از توکن BONE را بهبود می‌دهد.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

× پنج = 15