قرارداد هوشمند بین پالیگان و مانیفست سبز - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

قرارداد هوشمند بین پالیگان و مانیفست سبز

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: قرارداد هوشمند بین پالیگان و مانیفست سبز

شبکه پالیگان(Polygon) با انتشار «مانیفست سبز: قرارداد هوشمند با سیاره زمین»، تعهد خود را به خنثی‌سازی کربن و مثبت شدن آب و هوا در سال جاری اعلام کرد. آنها همچنین متعهد شدند 20 میلیون دلار برای اثرات کربن هزینه کنند و اعتبارات بیشتری بخرند تا در نهایت کربن منفی شوند.
بخشی از طرح راه‌حل مقیاس‌پذیری اتریوم برای آینده‌ای پایدارتر شامل ارائه منابع برای شرکای اکوسیستم است که می‌خواهند ردپای کربن خود را نیز جبران کنند. علاوه بر این، آنها امیدوارند که سازمان های غیردولتی را برای کمک‌های مالی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی تسهیل کنند.
کربن خنثی به این معنی است که هر توکن (NFT) و توکن (DeFi) که در پالیگان انجام می شود، اثرات زیست محیطی آن جبران شود. چشم‌انداز بلندمدت آن ها این است که اکوسیستم به اولین بلاک‌چین تبدیل شود که آن را اقلیم مثبت می‌نامند.

پالیگان با KlimaDAO، سازمانی از توسعه‌دهندگان که فناوری تعدیل کربن روی زنجیره را ارائه می‌کند، و همچنین Offsetra که ابزار تحلیلی برای پالیگان ارائه می‌کند که شدت کربن شبکه را اندازه‌گیری می‌کند، همکاری می‌کند. با تجزیه و تحلیل انتشارات ناشی از فعالیت‌های سخت‌افزاری یا پل‌سازی و مصرف انرژی ناشی از تعامل با شبکه اصلی اتریوم، بهتر می‌توان یک استراتژی مدیریتی را شکل داد.
پالیگان اخیراً 450 میلیون دلار در سری سرمایه‌گذاری تحت رهبری Sequoia و سایر صندوق‌های خطرپذیر بزرگ بلاک‌چین جمع‌آوری کرده‌است تا راه‌حل‌های مقیاس‌بندی خود را گسترش دهد که شامل Polygon PoS، Polygon Edge و Polygon Avail می‌شود. به‌گفته Sandeep Nailwal یکی از بنیان‌گذاران پالیگان، این ابتکارات مقیاس‌پذیری و پایداری، بخشی از استراتژی کلی آنها برای تقویت پذیرش جریان اصلی برنامه‌های کاربردی Web3 است.

منبع: cointelegraph

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8096

// پایان خبر: قرارداد هوشمند بین پالیگان و مانیفست سبز //

 
 
 
 
 

https://cointelegraph.com/news/polygon-commits-to-going-carbon-neutral-in-2022

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

+ سی پنج = چهل چهار