قیمت بیت کوین به زودی از 100 هزار دلار بیشتر خواهد شد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

قیمت بیت کوین به زودی از 100 هزار دلار بیشتر خواهد شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اسکات ملکر (Scott Melker) که تریدر و سرمایه‌گذار شناختۀ شدۀ کریپتو است و با نام «گرگ همۀ خیابان‌ها» (The Wolf of All Streets) شناخته شده است، پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین تا پایان سال رکورد خود را خواهد شکست.

او گفت: من اصلا تعجب نمی‌کنم که ظرف 6 تا 12 ماه آینده قیمت بیت کوین شش رقمی شود یا آنکه اتریوم به 10 هزار دلار برسد.

او همچنین لایحۀ زیرساخت 1.2 تریلیون دلاری آمریکا را بزرگترین تبلیغات در تاریخ بیتکوین می‌داند. زیرا به نظر او این لایحه آگاهی را افزایش می‌دهد و احتمالا موجب می‌شود که مردم بیش از فروش، به دنبال خریدن باشند.

او همچنین اشاره کرد که این لایحه باید به دست نمایندگان تصویب شود تا به قانون تبدیل شود، و این دست کم تا سال 2023 به طول خواهد انجامید. بنابراین ما دربارۀ یک افق زمانی طولانی صحبت می‌کنیم.

به نظر این تریدر، یکی از فاکتورهای مثبتی که بازار کریپتو را تحت تاثیر قرار می‌دهد، احتمال تصویب شدن صندوق قابل معاملۀ بیتکوین (EFT) به دست کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکاست. تصویب این صندوق می‌تواند واقعۀ منحصر بفردی در تاریخ بیتکوین باشد.

صندوق‌های بازنشستگی، موقوفات و … زمانی وارد می‌شوند که یک صندوق قابل معامله وجود داشته باشد. به گفتۀ این تریدر این اتفاق یک کاتالیزور است که موجب پذیرش نهادی بیتکوین می‌شود. زیرا یک دارایی قانونمند می‌تواند اعتماد افراد را جلب کند.

به گفتۀ ملکر قوانین معقولی که از مصرف‌کنندگان حمایت کند، می‌تواند درها را به سوی پول‌های بزرگ نهادی باز کند که منتظر چراغ سبز برای ورود به این فضا هستند.

ملکر در تحلیل قیمت بیتکوین گفت: من معتقدم اصلاح قیمت به پایان رسیده و ما تا پایان سال به اوج جدیدی از قیمت می‌رسیم. به نظر ملکر بیتکوین در بلند مدت یک دارایی هفت رقمی خواهد بود و اتریوم دست کم به 20 یا 30 هزار دلار خواهد رسید.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

÷ هفت = یک