لس‌آنجلس کریپتو دوست‌ترین شهر آمریکاست - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

لس‌آنجلس کریپتو دوست‌ترین شهر آمریکاست

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پژوهش اخیری که یک شرکت نظرسنجی آنلاین اخیرا انجام داده، نشان می‌دهد که لس‌آنجلس کریپتو دوست‌ترین شهر ایالات متحد آمریکاست. این شرکت که ” Skynova ” نام دارد و با بنگاه‌های کسب‌وکار کوچک کار می‌کند، از 600 مالک کسب‌وکار نظرسنجی کرده تا از دیدگاه‌شان دربارۀ رمزارز مطلع شود.
طبق این پژوهش، وقتی معیار را دستگاه‌های ای‌تی‌ام و پذیرش تجاری رمزارز قرار دهیم، لس‌آنجلس کریپتودوست‌ترین شهر ایالات متحد آمریکاست.
به طور کلی 32 درصد از صاحبان مشاغل گفتند که بنگاه آن‌ها هم‌اکنون رمزارز را می‌پذیرد. بیتکوین، بیت کوین کش و اتر رایج‌ترین رمزارزهای مورد پذیرش این کسب‌وکارها هستند.

تصویر: رده‌بندی شهرهای آمریکایی بر حسب تعداد دستگاه‌های ای‌تی‌ام، پذیرش رمزارز در رستوران و پذیرش خرده‌فروشی‌ها

لس‌آنجلس بر اساس سه مولفۀ این پژوهش در صدر قرار دارد: دستگاه‌های ای‌تی‌ام رمزارز، تعداد رستوران‌هایی که رمزارز می‌پذیرند و همچنین تعداد خرده‌فروشان محلی که رمزارز قبول می‌کنند.
پژوهش این شرکت نشان داد که عموما مشاغلی رمزارز قبول می‌کنند که در ساحل قرار دارند. در این پژوهش همچنین آمده است که شیکاگو نیز در کسب‌وکارهای مربوط به بیتکوین شهر فوق‌العاده‌ای است. این شهر از نظر تعداد دستگاه ای‌تی‌ام و پذیرش رستوران‌ها در ردۀ دوم قرار دارد. ایلینوا نیز در تلاش برای تبدیل شدن به مرکز رمزارز است، این ایالت محل قرارگیری یکی از بزرگترین مراکز استخراج بیتکوین آمریکاست.
نتایج این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که نیمی از شرکت‌کنندگان رمزارز را قبول ندارند و در آینده نیز برنامه‌ای برای آن ندارند. در این پژوهش آمده است که از هر 4 صاحب کسب‌وکار که ارزهای رمزنگاری شده را نمی‌پذیرد، یک نفر میل دارد به این بازار روی آورد، اما شرکت او دانش کافی برای انجام این کار را ندارد.
در این پژوهش ارزهای رمزنگاری شده نیز برحسب پذیرش رده‌بندی شدند. بیت کوین 58 درصد، بیتکوین کش 36 درصد، اتریوم 35 درصد و لایت کوین 28 درصد مورد پذیرش بنگاه‌های کسب‌وکار بودند. نتایج نظرسنجی نشان می‌دهد که مهم‌ترین علت مقاومت کسب‎‌و‌کار‌ها در برابر رمزارزها بی‌ثباتی بازار است.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

پنچاه − چهل نه =