مارک کوبان می‌گوید که ترویج‌کنندۀ دوجکوین نیست - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

مارک کوبان می‌گوید که ترویج‌کنندۀ دوجکوین نیست

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مارک کوبان، مالک باشگاه بسکتبال دالاس ماوریکس، خود را مروج دوجکوین نمی‌داند، اما به هواداران تیم خود اعلام کرده که با استفاده از دوجکوین می‌توانند از تخفیف‌های فروش تابستانۀ باشگاه برخوردار باشند. او می‌گوید هواداران باشگاه خودشان تمایل دارند که به جای رمزارزهای دیگر از دوج استفاده کنند.

هواداران تیم دالاس ماوریکس به زودی می‌توانند با استفاده از دوج کوین، به عنوان روشی برای پرداخت، کالاهای مورد نظرشان را با تخفیف خریداری کنند. مارک کوبان دوج کوین را «روش مردم برای پرداخت» خواند و هم‌زمان این فرضیات را رد کرد که او قصد داشته سخنگو و مروج دوج کوین باشد.

او استدلال کرد که این مردم هستند که مایل به استفاده از این میم کوین هستند و او مروج دوج کوین نیست.

رابطۀ میان این تیم بسکتبال “NBA” و دوج کوین از ماه مارس امسال آغاز شد. مارک کوبان اعلام کرد که هواداران باشگاه می‌توانند بلیت و کالاها را با دوج کوین خریداری کنند.

کمی بعد مارک کوبان موفقیت این کمپین را اعلام کرد و دلیل آن را ترجیح هواداران به استفاده از دوج کوین برای پرداخت دانست. همچنین متعهد شد که باشگاه حتی یک توکن هم نفروشد.

طی این هفته، کوبان حمایت خود از این میم کوین را دو چندان کرد، زیرا از برنامه‌ای خبر داد که در آن هواداران با استفاده از دوجکوین می‌توانند از تخفیف‌های فروش تابستانه برخوردار شوند.

کوبان می‌گوید وقتی بحث استفاده از توکن به عنوان وسیلۀ پرداخت باشد، اجتماع دوج نیرومندترین اجتماع است. با توجه به این اظهارنظرها و اقدامات کوبان و تیمش، برخی گفته‌اند که این میلیاردر قصد ترویج دوج کوین را دارد.

اما کوبان گفت که هدف او ترویج دوج کوین نیست. او از دوجکوین حمایت کرده زیرا هواداران باشگاه مایل به استفاده از دوج کوین به جای گزینه‌های مرسوم‌تری مانند بیت‌کوین بوده‌اند. او روز 15 اوت در توئیتی نوشته که وقتی ما این امکان را به مردم می‌دهیم که با هر رمزارزی پرداخت خود را انجام دهند، 95 درصد دوج را انتخاب می‌کنند.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

2 × چهار =