مایکرواستراتژی، میزبان دومین کنفرانس بیت کوین - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

مایکرواستراتژی، میزبان دومین کنفرانس بیت کوین

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مایکرواستراتژی (MicroStrategy) میزبان دومین کنفرانسی خواهد بود که قرار است بیت کوین را به شرکت‌ها معرفی کند. مایکل سیلور و جک دورسی سخنرانان اصلی این رویداد خواهند بود. در این کنفرانس قرار است دربارۀ بیت‌کوین به صاحبان شرکت‌ها آموزش داده شود.
شرکت مایکرواستراتژی قصد دارد یک رویداد مجازی دو روزه ترتیب دهد تا به کسب‌وکارهای بزرگ دربارۀ مزایای بیت‌کوین و ابتکارات دیگری که به این ارز مربوط می‌شود، آموزش دهد.
مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل مایکرواستراتژی که خود یک نهنگ بیت‌کوین است، این رویداد را روز یکشنبه در توئیتر خود اعلام کرد. وی گفت این رویداد برای شرکت‌هایی خواهد بود که علاقه دارند بیت‌کوین را در محصولات و خدمات و ترازنامۀ خود ادغام کنند.
وی نوشت: اگر شرکتی هستید که به ادغام بیت‌کوین در محصولات، خدمات یا ترازنامۀ خود علاقه‌مند هستید، هفتۀ آینده به ما بپیوندید.
سیلور خود نیز در میان سخنرانان خواهد بود. جک دورسی (Jack Dorsey) مدیرعامل بلاک (Block)، فانگ لو (Phong Le) مدیرمالی مایکرواستراتژی، اوبری استروبل (Aubrey Strobel) مدیرارتباطات شرکت لولی (Lolli) و دیگران به او خواهند پیوست.
این رویداد روز اول فوریه در ساعت 12 ظهر، با سخنرانی سیلور و دورسی، افتتاح می‌شود و تا ساعت 16 ادامه می‌یابد. روز دوم این کنفرانس (دوم فوریه) در همان ساعت پنلی از بزرگترین صرافی رمزارز ایالات متحد آمریکا، یعنی کوین‌بیس، برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است که شرکت مایکرواستراتژی هم‌اکنون بیش از 120 هزار بیت‌کوین دارد. این شرکت سال گذشته نیز میزبان چنین رویدادی بود.
آن زمان مایکل سیلور گفت: هیچ وقت ندیده بودم که این تعداد مدیرعامل برای مشارکت در یکی از رویدادهای ما ثبت نام کنند. علاقۀ زیادی از سوی مدیران سازمان‌های مختلف به این رویداد مشاهده شد.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

÷ دو = 4