مایکرواستراتژی 9000 بیتکوین دیگر خرید - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

مایکرواستراتژی 9000 بیتکوین دیگر خرید

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شرکت مایکرواستراتژی در سه‌ماهۀ سوم سال نزدیک به 9000 بیتکوین دیگر خرید. این شرکت بیش از 100 هزار واحد بیتکوین دارد که هم‌اکنون مجموع ارزش آن حدود 7 میلیارد دلار است.

مایکرو استراتژی بر دارایی بیت کوین خود افزود و اکنون 114042 بیت‌کوین دارد. طبق گزارش این شرکت در سه‌ماهۀ سوم سال که روز 28 اکتبر ارائه شد، دارایی بیت کوین این شرکت به قیمت متوسط بیت کوین، یعنی 27713 دلار، بیش از 3 میلیارد دلار ارزش دارد.

اگر ارزش دارایی بیت کوین شرکت را با قیمت کنونی بیت کوین محاسبه کنیم (که بالای 60 هزار دلار است)، این دارایی حدود 7 میلیارد دلار ارزش دارد. یعنی شرکت مایکرواستراتژی اگر بخواهد بیت کوین خود را بفروشد، حدود 4 میلیارد دلار سود می‌کند.

اما مایکرواستراتژی اعلام کرده که هیچ‌یک از بیتکوین‌های خود را به زودی نمی‌فروشد. مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل این شرکت، دوبارۀ اعلام کرد که مایکرواستراتژی به دنبال راه‌هایی برای ادامه‌دادن رویای خرید بیتکوین است.

او گفت: «ما همچنان فرصت‌ها را ارزیابی خواهیم کرد تا سرمایۀ اضافی جذب کنیم و با آن راهبرد (خرید) بیتکوین خود را اجرا کنیم». لازم به ذکر است که این شرکت در خرید بیتکوین زیان 754.7 میلیون دلاری را نیز متحمل شد.

مایکل سیلور یکی از محبوب‌ترین نام‌ها و چهره‌هایی است که با بیت‌کوین پیوند خورده و اقدامات زیادی را برای حمایت از این رمزارز کرده است. دیروز او چندین توئیت منتشر کرد و به میلیون‌ها فالوئر خود گفت که بیت‌کوین خود را نفروشند. او نوشت: شما به فروش بیت‌کوین خود نیاز ندارید.

او همچنین اخیرا نوشت که وقتی بانک‌های بزرگ ایالات متحد قادرند که بیت‌کوین را در ترازنامۀ خود نگاه دارند، هرکسی می‌خواهد که آن را بخرد و کسی نیاز به فروش آن نخواهد داشت.

منبع: cryptoslate.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

شصت چهار ÷ = شصت چهار