مدیرعامل شرکت ویزا: کریپتو تا پنج سال دیگر به شدت محبوب می‌شود - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

مدیرعامل شرکت ویزا: کریپتو تا پنج سال دیگر به شدت محبوب می‌شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدیرعامل شرکت ویزا، آلفرد کلی (Alfred Kelly)، در یک برنامۀ پادکست گفت که کریپتوها تا پنج‌سال دیگر محبوبیت فوق‌العاده‌ای می‌یابند. به گفتۀ او، کریپتوها به رغم این محبوبیت ممکن است سرانجامی نداشته باشند، اما شرکت ویزا همچنان می‌خواهد در این حوزه نقش محوری داشته باشد.

با وجود این‌که کریپتو تنها یک دهه عمر دارد، در همین زمان کوتاه محبوبیت بسیار بالایی یافته‌ است. مجموع سرمایۀ کریپتوها تا کنون به بیش از 2 تریلیون دلار رسیده و در این زمینه اپل و مایکروسافت را پشت سر گذاشته است. هم‌اکنون میزان جمعیتی که در کریپتو سرمایه‌گذاری کرده‌اند به کمی کمتر از 10 درصد رسیده است.

مقایسۀ کریپتو با فناوری‌های انقلابی دیگر مانند اینترنت نشان می‌دهد که ظرف 5 سال آینده پذیرش کریپتو بسیار افزایش خواهد یافت، چنانکه شرکت‌هایی مانند ویزا و پی‌پل و مسترکارد همگی راهبردهایی در خصوص کریپتو داشته‌اند و افزودن گزینۀ پرداخت به کریپتو را در دستور کار خود قرار دادند. شرکت‌های بزرگ تردیدی در آینده رمزارزها ندارند و قصد دارند همۀ بسترهای لازم برای حمایت از ارزهای رمزنگاری‌شده را بسازند.

مدیرعامل شرکت ویزا، آلفرد کلی، طی سال‌های گذشته قدم‌هایی راهبردی برای حمایت از کریپتو و بلاکچین برداشته است. وی می‌گوید اگر قرار باشد رمزارزها به اندازه‌ای که همه انتظار دارند، بزرگ شود، شرکت ویزا می‌خواهد در این باره نقش محوری داشته باشد.

او در یک برنامۀ پادکست با نام “Leadership Next” به همراه مدیرعامل “Fortune”، آلن موری، شرکت کرد. او در این گفت‌وگو گفت که کریپتوکارنسی‌ها در پنج سال آینده می‌‌توانند به جریان اصلی تبدیل شوند و محبوبیت فوق‌العاده‌ای بیابند. همچنین به عقیدۀ او این احتمال وجود دارد که کریپتوها به همان اندازه که محبوبیت می‌یابند، ممکن است در نهایت سقوط کنند. کلی گفت که حتی اگر کریپتو سرانجامی نداشته باشد، ویزا می‌‌خواهد در این زمینه پیشگام باشد.

کلی به موری گفت: آنچه در کسب‌وکارمان برایم جذاب است، آن است که برنده و بازنده‌ای نداریم. نمیدانم کریپتوها تا کجا پیش می‌روند، در این زمینه آن‌قدر باهوش نیستم. اما به اندازۀ کافی باهوش هستم که مطمئن باشم شرکت ما امروز نقشی محوری در کریپتو دارد. او همچنین گفت که بیتکوین امروز جانشین دیجیتالی طلا محسوب می‌شود؛ و شرکت ویزا قصد دارد به مشتریان خود این امکان را بدهد که ارزهای رمزنگاری‌شدۀ خود را به صورت یکپارچه به ارز فیات تبدیل کنند.

شرکت ویزا مدتهاست که راه‌حل‌هایی را برای ارائۀ خدمات بلاکچین و فناوری رمزنگاری به مشتریان خود عرضه کرده است. او همچنین با شرکت‌های حوزۀ کریپتو همکاری و مشارکت‌های زیادی داشته است. این شرکت همچنین به دنبال ادغام فناوری بلاکچین در پلتفرم خود است تا امکان تراکنش‌های سریع و کارآمد را فراهم کند.

منبع: bitcoinist.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

نود سه − = 91