مدیر صرافی اوککس از بازار بیت کوین در چین می‌گوید - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

مدیر صرافی اوککس از بازار بیت کوین در چین می‌گوید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سایت خبری کریپتوپوتیتو یک مصاحبۀ اختصاصی با مدیر بازارهای مالی اوککس، لنیکس لای (Lennix Lai)، انجام داده است. در این مصاحبه، او می‌گوید به‌رغم ممنوعیت‌های وضع شده برای استخراج بیت کوین، داشتن بیت‌کوین قانونی است و افرادی که در چین هستند، می‌توانند خریدوفروش کنند.

اوککس در سال 2017 بنیانگذاری شده است. این صرافی از منظر حجم خریدوفروش از برترین صرافی‌های دنیاست و در چین نیز نقش مهمی بر عهده دارد. چین یکی از بحث‌برانگیز‌ترین موضوعات در اجتماع کریپتوکارنسی است. این کشور از ماهها قبل ممنوعیت‌هایی را دربارۀ بیتکوین وضع کرد که هنوز ادامه دارد.  این کشور استخراج بیتکوین را ممنوع کرد و در نتیجه تعداد زیادی از مراکز استخراج در این کشور آغاز به جابجایی کردند. به گزارش کریپتوپوتیتو بیش از 3 تن دستگاه استخراج بیتکوین از گوانگژو به مریلند نقل مکان خواهد کرد.

مدیر بازار مالکی اوککس می‌گوید که بیت کوین کاملا قانونی است و کریپتوکارنسی می‌تواند به عنوان یک دارایی دیجیتال تملک شود. او تأکید کرد که به رغم هشداری بسیار زیادی که علیه مخاطرات خریدوفروش کریپتوکارنسی وجود دارد، اما آن‌ها داشتن کریپتو را منع نمی‌کنند: «برای کسانی که در چین مایل به تریدینگ کردن هستند، مشکلی وجود ندارد، اما باید از ریسک‌ها آگاه باشید».

مدیر صرافی اوککس از بازار بیت کوین در چین می‌گوید

یکی از نکات دیگری در این مصاحبه مورد توجه قرار گرفت تفاوت بازار چین بود. اوککس 1600 کارمند در سراسر جهان دارد و در حوزه‌های قضایی مختلفی کار می‌کند، بنابراین کنجکاو بودیم که بدانیم بازار اروپا برای مثال چه تفاوتی با بازار چین دارد. وی گفت: «مشتریان اروپایی یا مشتریانی که ریشۀ غربی دارند، بسیار حرفه‌ای‌تر هدایت می‌شوند. آنها دانش قابل توجهی در حوزۀ کریپتو دارند و بسیار حرفه‌ای هستند. آن‌ها در مقایسه با مشتریان سازمان همکاری‌های اقتصادی آسیا-پاسفیک (APEC) دربارۀ تریدینگ اطلاعات بسیار بیشتری دارند».

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

23 − هجده =