مریخ به متاورس وارد می‌شود - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

مریخ به متاورس وارد می‌شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به نظر می‌رسد که NFTهای پروژۀ مارس 4 (mars4) آیندۀ درخشانی داشته باشند. این متاورس به مخاطبانش تجربۀ حضور مجازی در مریخ را می‌دهد.
نخستین کسی که تصمیم گرفت در پروژۀ مارس 4 سرمایه‌گذاری کند یک شیخ عرب بود و از این مجموعه یک توکن غیرقابل‌معاوضه با عنوان نیوتون (Newton) خریداری کرد.
نیوتون در مجموعۀ مارس4 نام یک دهانۀ آتشفشانی در ناحیۀ سیرونی (Terra Sirenum) در کرۀ مریخ است که در سال 1973 به افتحار اسحاق نیوتون نامگذاری شده است.
هرروز افراد بیشتر و بیشتری به پتانسیل NFTهای مارس 4 پی می‌برند و آن را یک سرمایه‌گذاری تعاملی می‌دانند. این NFTها بلاک‌های کلیدی سازندۀ متاورس مریخ هستند؛ دنیایی که مملو از همکاری و به اشتراک گذاشتن منابع میان مالکان زمین و گیمرهاست.
پروژۀ مارس 4 به طور کامل به ایجاد تجربه‌هایی فراگیر، واقعی و خیالین متعهد است. بله! متاورس مارس 4 به طور کامل از مزایای بلاکچین اتریوم بهره‌مند است و همچنین از فناوری واقعیت مجازی سود می‌برد و به صورت عمیق و تفصیلی از جهان مجازی مریخ چشم‌اندازهایی را ارائه می‌دهد.
شما در این پروژه صرفا جلوی صفحۀ نمایش تلویزیون یا رایانۀ خود نمی‌نشینید. بلکه هدست واقعیت مجازی خود را روی سر می‌گذارید و چنین احساس می‌کنید که گویا به یک محیط کاملا متفاوت وارد شده‌اید.
این فراجهان بیننده را مستقیما به مناظری می‌برد که با دهانه‌های آتشفشان، کوه‌ها و مجمو‌عه‌ای از شگفتی‌های سرگرم کنندۀ مریخ روبرو شود.
هدف این پروژه تنها ایجاد یک بازی سرگرم‌کننده نیست. بلکه ایجاد یک اجتماع مریخی پویاست. اگر شما هم به یک زندگی فوق‌العاده روی مریخ باور دارید یک NFT یا یک توکن مارس 4 بخرید و وارد این جهان شوید. دارندگان توکن مارس 4 می‌توانند مستقیما از این متاورس بهره‌مند شوند.
نیوتون خود نیز می‌گوید که هیچ کشفی بدون حدس و گمان انجام نشده است. بر این اساس تیم پشتیبان مارس 4 نیز می‌گوید: ما به تازگی مارس 4 را آغاز کرده‌ایم و این حدس و گمان قرار است که جالب و شگفت‌انگیز باشد.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

شصت هشت − = پنچاه هشت