موفقیت عمده آزمایش ادغام اتریوم روی Kiln - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

موفقیت عمده آزمایش ادغام اتریوم روی Kiln

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خبر: موفقیت عمده آزمایش ادغام اتریوم روی Kiln

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=7867

در روز سه‌شنبه، تیم‌بیکو (Tim Beiko)، توسعه‌دهنده اتریوم (ETH) در توییتی اعلام کرد که Kiln با موفقیت «ادغام (Merge)» اتریوم را پشت سر گذاشته و اعتبارسنج‌ها بلوک‌های پس از ادغام که حاوی تراکنش‌ها است را تولید می‌کنند. Kiln آخرین شبکه آزمایشی ادغام اتریوم ۲.۰ قبل از ارتقاء شبکه‌های آزمایشی عمومی موجود خواهد بود. «ادغام (Merge)» شامل برداشتن لایه اجرایی اتریوم از اثبات کار موجود و ترکیب آن با لایه اجماع از زنجیره Beacon است، یعنی تبدیل بلاک چین به یک شبکه اثبات سهام. بنیاد اتریوم می نویسد:

“این گام نشان دهنده شش سال تحقیق و توسعه در اتریوم است و منجر به تولید شبکه ای ایمن تر، قابل پیش بینی شدن زمان تولید بلوک ها و کاهش ۹۹/۹۸ درصدی در مصرف انرژی پس از انتشار آن در شبکه اصلی در اواخر سال ۲۰۲۲ خواهد شد.”

با این حال، به نظر می رسد در طول آزمایش همه چیز طبق برنامه پیش نرفته است. به گفته Kiln Explorer، چندین خطا در رابطه با ایجاد قرارداد وجود داشته است. Beiko در توییت بعدی گفت. که یکی از کلاینت ها به طور مداوم بلوک‌ها را تولید نمی‌کند، اگرچه “شبکه پایدار است و بیش از دو سوم اعتبارسنج ها به درستی نهایی شده‌اند.”

یکی از توسعه‌دهنده‌های اتریوم، Marius Van Der Wijden نیز در مورد این موضوع اظهار نظر کرد و اشاره کرد که Prysm در طول انتقال در Kiln، بلوک‌های بدی را پیشنهاد می‌کرد. همانطور که توسط Van Der Wijden گفته شده است، معلوم می شود که یکی از بلوک ها کارمزد پایه نادرستی به ازای مقدار هزینه تراکنش خواسته شده داشته است که جایگزینی آن با مقدار پایه واقعی مورد انتظار، مشکل را حل کرده است.

در نقشه راه رسمی اتریوم، بنیاد اتریوم بیان می‌کند که ارتقای ادغام (Merge) تا پایان سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ انجام می‌شود. با این حال، برخی از ویژگی‌ها، مانند امکان برداشت اتر استیک شده، بلافاصله پس از ادغام در دسترس نخواهد بود.

منبع: cointelegraph.com

// پایان خبر: موفقیت عمده آزمایش ادغام اتریوم روی Kiln //

|| مشاهده همه اخبار بین‌الملل ||

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

هشت + یک =