میامی کریپتوکارنسی خود را راه‌اندازی می‌کند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

میامی کریپتوکارنسی خود را راه‌اندازی می‌کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شهر میامی رمزارز خود را صادر خواهد کرد و به کاربران این رمزارز بیتکوین جایزه خواهد داد. میامی‌کوین (MiamiCoin) به مردم این امکان را می‌دهد که در شهر میامی سرمایه‌گذاری کنند. سرمایه‌ای که به دست خواهد آمد، برای تأمین مالی پروژه‌ها و رویدادهای شهر استفاده خواهد شد.

شهر میامی از فردا کریپتوکارنسی خود را راه‌اندازی خواهد کرد. میامی‌کوین برای تأمین بودجۀ پروژه‌های زیرساختی و رویدادهای این شهر استفاده خواهد شد. ایدۀ صدور این کوین آن است که مردم با خریدن آن از شهر میامی حمایت کنند و بودجۀ حاصله به خزانۀ شهر منتقل شود.

میامی کوین نخستین سیتی کوین (CityCoin) خواهد بود. سیتی کوین پروژه‌ای است که به مردم امکان می‌دهد که با خریدن توکن در یک شهر سرمایه‌گذاری کنند. این کوین‌ها با دولت‌های محلی کار می‌کنند؛ کسانی که سرمایه‌گذاری می‌کنند بیتکوین جایزه می‌گیرند.

میامی کوین را می‌توان استخراج یا خریداری کرد. هرچه کوین‌های بیشتری استخراج شود، بخشی از آن‌ها به کیف پولی واریز می‌شود که دولت محلی می‌تواند از آن برای هر پروژه‌ای استفاده کند.

شهردار میامی که از هواداران کریپتو است، گفته که می‌خواهد میامی را به مرکزی برای فناوری و کریپتو تبدیل کند و حتی از ماینرهای بیتکوین چینی به فلوریداسیتی دعوت کرده است. پس از آنکه میامی پذیرای کنفرانس دو روزه‌ای دربارۀ بیت کوین بود، او این شهر را مرکز بیتکوین جهان می‌خواند.

او هفتۀ گذشته به فاکس بیزینس (Fox Business) گفته است که شهر میامی می‌تواند از طریق میامی‌کوین میلیون‌ها دلار درآمد کسب کند. به گفتۀ او میامی کوین شبیه به بیت کوین است و بر پروتکل‌ بلاکچین قرار دارد، بنابراین وقتی این کوین استخراج شود، درصدی از آن به واسطۀ برنامه‌نویسی به شهر میامی تعلق می‌گیرد.

اما باید توجه داشت که پروژۀ میامی کوین یک پروژۀ آزمایشی است و نمیدانیم که آیا واقعا درآمدی برای شهر به همراه خواهد آورد یا خیر. میامی کوین از فردا در صرافی‌های مورد اعتماد در دسترس خواهد بود. اسامی این صرافی‌ها به زودی اعلام خواهد شد.

منبع: decrypt.co

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

شش × یک =