میزان اتر در اختیار ماینرها به بالاترین سطح از سال 2016 رسید - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

میزان اتر در اختیار ماینرها به بالاترین سطح از سال 2016 رسید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به‌نظر می‌رسد ماینرهای اتریوم تمایلی به فروش دارایی‌های خود ندارند و در انتظار افزایش قیمت بیش‌تر برای این رمزارز هستند. این امر منجر شده مقدار اتریومی که توسط استخراج‌کننده‌های اتریوم نگهداری می‌شود به میزان بی‌سابقه‌ای از نظر دلار آمریکا برسد.

طبق داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل”Santiment” ، هنگامی‌که این میزان به دلار تبدیل شود، در اوج تاریخی خود یعنی 1.85 میلیارد دلار قرار می‌گیرد.

شرکت سانتی‌منت اظهار داشت که 532،750 اتر، بزرگ‌ترین موجودی ماینرها از 13 ژوئیه 2016 است. این مقدار معادل 0.45 of از کل عرضه گردش اتریوم است که در حال حاضر 117.8 میلیون اتر است.

استخراج‌کنندگان معمولاً دارایی خود را به منظور تامین هزینه‌هایی که شامل هزینه برق و سخت‌افزار می‌شود، می‌فروشند. عدم تمایل به فروش نشان می‌دهد که آن‌ها می‌توانند برای افزایش بیشتر قیمت تلاش کنند.

نرخ هش اتریوم، که اغلب به عنوان نشانه‌هایی از سلامت و امنیت شبکه تلقی می‌شود، در هنگام خروج ماینرها از چین، همراه با بیتکوین، افت کرد.

نرخ هش اتریوم در اواخر ژوئن به 477TH/s کاهش یافت اما طی سه ماه گذشته به طور کامل بهبود یافته و به قله‌های جدید رسیده و در حال حاضر 150 درصد از ابتدای سال افزایش یافته است.

این در حالی است که استخرهای استخراج معدن اتریوم که در چین مستقر بوده‌اند، از مسابقه کنار رفتند.
کوین‌تلگراف(Cointelegraph) در ماه سپتامبر گزارش داد که ماینرهای اتریوم پس از هارد فورک لندن در اوایل ماه اوت، شروع به احتکار این دارایی کرده‌اند.

تحقیقات انجام شده از صرافی رمزنگاری کراکن (Kraken) نشان می‌دهد که معدنچیان پس از راه‌اندازی “EIP-1559” که برخی از هزینه‌های تراکنش را سوزانده است، انتظار افزایش قیمتی بیش‌تر را دارند.

حال باید ببینیم که آیا قیمت اتریوم آن‌طور که ماینرها انتظار دارند با افزایش قیمت مواجه خواهد شد یا نه. در آن صورت می‌توان دید که تعداد اتریوم در دست آن‌ها تغییر کند.

منبع: cointelegraph.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

هفت × 1 =