میم کوین‌ها با وجود ریسک بالا بیشترین بازدید را دارند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

میم کوین‌ها با وجود ریسک بالا بیشترین بازدید را دارند

زمان مطالعه: 3 دقیقه

میم کوین هایِ “Baby Cake”، “MAMADOGE” و “Baby Shiba Inu” سه ارز دیجیتال برتر پربیننده در کوین‌مارکت‌کپ هستند.

بررسی توکن‌های پربازدید در 29 ژوئیه انجام شد. میم کوین‌های نام‌برده به‌دلیل پتانسیل افزایش 100 برابری قیمت، توجه‌ها را به خود جلب کرده است. با این حال، چنین پتانسیلی با ریسک فوق العاده‌ای نیز همراه است. افزایش حجم آن‌ها در شبکه اسمارت‌چین بایننس (BSC) نشان می‌دهد که کاربران برای خطرات آن آماده هستند.

این توکن‌های رمزنگاری حتی در مقایسه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی موجود در بازار بسیار خطرناک هستند. در بازار پُر ریسک فعلی، توکن‌های میم ریسک بزرگی دارند، اما پتانسیل پاداش‌های کلان نیز دارند.

در ادامه نگاهی به سه میم کوین پربازدید بیندازیم.

میم کوین‌ها با وجود ریسک بالا بیشترین بازدید را دارند

میم کوین بیبی کیک Baby Cake

بیبی کیک روی شبکه اسمارت چین بایننس (Binance Smart Chain) قرار گرفته و افتخار می‌کند که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایش پاداش‌هایی است که به صورت توکن “CAKE” به هولدرها می‌دهد.

این کوین این هفته و در 22 جولای تا 0.002813 دلار رشد کرد به بالاترین حد خود رسید، اما از آن‌زمان تا کنون بیش از 90 درصد کاهش یافته و به 0.0002794 دلار رسیده است. بر اساس گزارش کوین‌مارکت‌کپ، حجم معاملات 24 ساعته آن حدود 4.4 میلیون دلار است.

کاربران از نگه داشتن توکن BABYCAKE در کیف پول خود در هر 60 دقیقه یک رمزارز CAKE دریافت می‌کنند.

میم کوین‌ها با وجود ریسک بالا بیشترین بازدید را دارند

میم کوین ماما دوج (MAMADOGE)

پروتکل “MAMADOGE” در جامعه میم توکن‌ها بسیار محبوب شده است. این توکن نیز در شبکه بایننس کار می‌کند و توکنومیک تورمی را با سیستم پاداش منفعل برای دارندگان رمز ارائه می‌دهد.

به گفته رسانهِ “CoinGecko”، ماما دوج حجم زیادی را نمی‌بیند و تنها 18،500 دلار برای حجم 24 ساعته دارد. این توکن به بالاترین قیمت 7 روز 0.000000002533 دلار رسیده ایت. اما هرچند هنوز هم یک رمزارز با ارزش پایین است، اما در حال جلب توجه است.

این توکن مالیاتی 10 درصدی برای هر معامله دارد که در آن 5 درصد به دارندگان، 3 درصد به نقدینگی و 2 درصد به کیف پول خیریه آن‌ها ارسال می‌شود. این توکن با مأموریت تهیه غذا و سرپناه برای سگ‌های بی‌سرپرست در سرتاسر جهان از سوی جامعه هدایت می‌شود.

میم کوین‌ها با وجود ریسک بالا بیشترین بازدید را دارند

میم کوین بیبی شیبا اینو (Baby Shiba Inu)

پلتفرم “Baby Shiba Inu” یک سیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که به دنبال استفاده از قدرت DeFi برای بازگرداندن سرمایه به موسسات خیریه است. این پروتکل همچنین دارای توکنوم‌های داخلی است که به کاربرانی که این توکن را دارند پاداش می‌دهد.

توکن بیبی شیبا اینو در این هفته رشدی باورنکردنی داشت. این توکن نسبت به پایین ترین سطح خود در 25 جولای 550 درصد افزایش یافته است. به گفته کوین مارکت کپ، حجم معاملات این توکن در 24 ساعت گذشته 265،000 دلار بوده است.

این پلتفرم در شبکهِ BSC با هدف ایجاد یک انجمن خیریه دوستدار سگ اجرا می‌شود. بر اساس وب سایت این رمزارز، بیبی شیبا در حال حاضر دارای بیش از 31000 دارنده آدرس کیف پول منحصر به فرد و ارزش بازار تقریباً 28 میلیون دلار است. 2 درصد از معاملات فروش توکن‌ها نیز بین دارندگان توکن توزیع می‌شود.

منبع: bsc.news

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

90 − هشتاد هشت =