نهنگها به دنبال کاردانو - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

نهنگها به دنبال کاردانو

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

همزمان با کاهش قیمت، تعداد کیف‌پول های دارای بیش از 100 هزار کاردانو افزایش یافته است.

بر اساس اطلاعات آماری بدست آمده از آنچین که یک تریدر در حساب توییتری خود به اشتراک گذاشته است، تعداد کیف‌پول های کاردانو که 100000 واحد ADA یا بیشتر در خود نگهداری می‌کنند، در روزهای اخیر در حال افزایش بوده و بیش از 1000 مورد به تعداد آنها افزوده شده است.

این معیار که از ماه می سال قبل (اردیبهشت) تاکنون در حال کاهش بود، برای اولین بار از ماه ژانویه (دی ماه) به بالای 25000 عدد رسیده است. در آن زمان، حتی راه اندازی قراردادهای هوشمند کاردانو نیز نتوانسته بود خوش بینی نهنگ های ADA را بیشتر کند.

این تحلیلگر معتقد است باید نسبت به این افزایش محتاطانه برخورد کرد، زیرا ممکن است نشان دهنده یک تغییر عمده در نحوه درک نهنگ‌های کاردانو (ADA) از بازار باشد.

گفتنی است که در حال حاضر، قیمت کاردانو حدوداً 66٪ از سقف قبلی خود فاصله گرفته است. در عین حال هنوز نتوانسته از بازار نزولی چند ماهه خود خارج شود. به عبارت دیگر، پس از بالاترین قیمت تاریخی خود که در ماه می 2021 در حدود 3 دلار ثبت شد، قیمت این ارز تا مرز 0.87 دلار کاهش یافته است.

این در حالی است که فعالیت در زمینه توسعه زیرساخت‌های کاردانو همچنان ادامه دارد. مهندسان این شبکه، اخیراً نسخه به روز شده نرم افزار Daedalus را منتشر کردند که از نظر منابع بسیار کارآمدتر از نسخه قبلی است.

منبع خبر: u.today

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=7699

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

سه × سه =