نهنگ‌های بزرگ بیتکوین در حال ناپدیدشدن هستند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

نهنگ‌های بزرگ بیتکوین در حال ناپدیدشدن هستند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ویلی وو (Willy Woo)، تحلیل‌گر مشهور بازار رمزارزها، فاش کرد که بزرگ‌ترین نهنگ‌های بیتکوین با گذشت زمان در حال ناپدید شدن هستند و در عوض ثروت آن‌ها در اختیار سرمایه‌گذاران کوچک‌تر بیتکوین قرار می‌گیرد.

وو در مصاحبه‌ای با تحلیل‌گرِ دیگر ارزهای رمزنگاری شده، به نامِ تون ویز (Tone Vays)، گفت که گره‌های دارای 10،000 بیت کوین یا بیشتر با انقراض روبرو هستند؛ چراکه از سال 2012 ثروت خود را میان سرمایه‌گذاران کوچک‌تر تقسیم می‌کنند.

در طول مصاحبه، وو گفت که افراد ثروتمند درون بلاک چین در حال از بین رفتن هستند. این چیزی است که این تحلیل‌گر آن‌را «داستان توزیع گسترده کوین‌ها در برابر توزیع یکنواخت آن‌ها» می‌نامد.

ویلی وو بر این باور است که از سال 2017 به این‌طرف، سرمایه‌گذاران کوچک‌تر بیت کوین جمع کرده‌اند، در حالی که سرمایه‌گذاران بزرگ‌تر بیت‌کوین‌های‌اشان را فروخته‌اند.

به گفته این تحلیل‌گر، این فروش همچنان صعودی است، زیرا وجودِ نهنگ‌های بزرگ در این بازار نشانه خوبی در طول زمان نیستند و توزیع ثروت باید تمرکززدایی شود.

همان‌طور که توسط سایت‌های تحلیلی گزارش شده، گفته می‌شود که نهنگ‌هایِ دارایِ 1000 تا 10000 بیتکوین بیش از 3 میلیارد دلار از ارز رمزنگاری‌شده اصلی را، زمانی‌که قیمت آن نزدیک به 30،000 دلار بوده، جمع‌آورده کرده‌اند، که در نهایت قبل از بهبود قیمت، این میزان دارایی کاهش یافته است.

منبع: cryptoglobe.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

هشتاد چهار ÷ = چهارده