نهنگ‌ها اتر انباشت می‌کنند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

نهنگ‌ها اتر انباشت می‌کنند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گفتۀ شرکت تحلیلی سانتی‌منت (Santiment) بزرگترین نهنگ‌های اتریوم، هم‌گام با کاهش ارزش این دارایی، در حال انباشتن اتر هستند. طبق داده‌های این شرکت، 10 آدرس برتر شبکۀ اتریوم، در میانۀ ماه مه که اتر در اوج قیمت خود بود، 18.46 درصد از کل موجودی اتر را در اختیار داشتند، اما در 13 ژوئیه این میزان به 20.58 درصد رسید.

طبق گزارش سانتی‌منت، از ماه مه سال 2017، این میزان (یعنی 20.58 درصد) بالاترین میزان و درصدی است که این 10 آدرس برتر اتر در اختیار داشته‌اند.

این شرکت تحلیلی می‌گوید که تجمع اتر در دست سهام‌داران نشانۀ خوبی است از اینکه قیمت بالقوۀ اتریوم بازخواهد گشت. «این نمودار نشان می‌دهد که هم‌زمان با اینکه قیمت اتر در مقایسه با اوج خود بیش از 50 درصد سقوط کرده، سهامداران اصلی به انباشتن اتر ادامه داده‌اند. چنین روندی این اعتماد را به وجود می‌آورد که قیمت‌ها به نقطۀ پیشین بازخواهند گشت».

سانتی‌منت همچنین اشاره می‌کند که طی ماه‌های گذشته تعادلِ میان ماینرها پیوسته در حال افزایش بوده است و این خود نشانه‌ای است که افرادی که نیروی شبکه را تأمین می‌کنند مایل به فروش نیستند.

بر اساس داده‌های “CoinGecko”، اتریوم هم‌اکنون با قیمت 1954.02 دلار خریدوفروش می‌شود و در مقایسه با هفتۀ گذشته 8 درصد کاهش داشته است. سانتی‌منت می‌گوید اگر اتر بالای 1800 دلار بماند، این شانس را خواهد داشت که خط مقاومت 2200 دلار را بیازماید.

«روند قیمت اتر همچنان در یک روند نزولی باقی مانده است، و هم‌اکنون حول یک سطح پشتیبانی بسیار مهم است. واقعا لازم است که گاوهای بازار خیلی زود وارد عمل شوند، وگرنه خرس‌ها روند نزولی خود را ادامه خواهند داد. معیارهای درون زنجیره‌ای به ما نشانه‌های مثبتی را نشان می‌دهد، اما هنوز برای گفتن اینکه آیا این روند نزولی ادامه می‌یابد یا خیر، بسیار زود است».

منبع: dailyhodl.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

55 − = چهل نه