نهنگ‌های اتریوم درحال جمع‌آوری یک رمزارز متاورسی - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

نهنگ‌های اتریوم درحال جمع‌آوری یک رمزارز متاورسی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر:  نهنگ‌های اتریوم درحال جمع‌آوری یک رمزارز متاورسی

با توجه به داده‌های پلتفرم ردیابی WhaleStats ، نهنگ‌های اتریوم درحال جمع‌آوری یک آلت‌کوین متاورس هستند درحالی که دراین فرآیند، ازطرفی هم بیت‌کوین‌های خود را به‌فروش می‌رسانند.

این پلتفرم دریافته است که درطول هفت روز گذشته، 100نهنگ بزرگ اتریوم، اکوسیستم بازی مبتنی بر بلاکچین، سندباکس (SAND) را به‌طور متوسط ​​به مبلغ 493,764 دلار خریداری کرده‌اند. درحالی که به‌طور متوسط در همان بازه زمانی ​​501,243 دلار بیت‌کوین خودرا به‌فروش رسانده‌اند.

ارز SAND همچنین یکی از بالاترین جریان‌های خروجی را در میان نهنگ‌های اتریوم با 413,765 دلار دارد، اما طبق داده‌ها، مجموع ورودی خالص آن 79,999 دلار است. ازسوی دیگر، بیت‌کوین در لیست ۱۰ توکن برتر خریداری شده آنها قرار نگرفت، اما پنجمین کوین پرفروش در میان دارندگان اتریوم با ارزش خالص بالا بود.

اگرچه جریان ورودی بیت‌کوین ممکن است درمیان نهنگ‌های اتریوم چندان خوب بنظر نرسد، اما پلتفرم تحلیلی آنچین Glassnode نشان می‌دهد که جریان های ورودی نهادی و سرمایه گذاری‌های در مقیاس کوچکتر به بیت‌کوین درحال افزایش است. به‌عنوان مثال شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری مایکرواستراتژی 190میلیون دلار دیگر بیت‌کوین خریداری می‌کند. نهادهای کوچکتر نیز بیت‌کوین را به صورت عمده خریداری می‌کنند. بااین اوصاف می‌توان به‌دلیل ورود سرمایه جدید به بازار از خطر یک اصلاح قوی در امان بود.

منبع: dailyhodl

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8032

// پایان خبر: نهنگ‌های اتریوم درحال جمع‌آوری یک رمزارز متاورس //

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

+ چهل پنج = 47