نهنگ‌ها به آینده بیت‌کوین امیدوارند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

نهنگ‌ها به آینده بیت‌کوین امیدوارند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خبر: نهنگ‌ها به آینده بیت‌کوین امیدوارند

باوجود نوسانات اخیر بیت‌کوین، نهنگ‌ها همچنان به خرید و هولد بیت‌کوین ادامه می‌دهند. سرمایه‌گذاران بزرگ هر روز بیت‌کوین می‌خرند و با وجود عدم اطمینان فعلی در بازار، دارایی بیت‌کوینی خود را افزایش می‌دهند. این نشان می‌دهد که این سرمایه‌گذاران نسبت به آینده BTC خوش‌بین هستند.

نهنگ‌ها بیت‌کوین می‌خرند و پرایس‌اکشن اخیر بیت‌کوین لزوماً نشان نمی‌دهد که سرمایه‌گذاران و دارندگان بزرگ درحال‌حاضر چه کار باید انجام دهند اما نهنگ‌های بزرگ بیت‌کوین به صورت روزانه بیت‌کوین می‌خرند بدون اینکه به قیمت یا عملکرد بیت‌کوین در بازار اهمیت دهند. آنها فقط هر روز سکه‌های بیشتری می‌خرند.

همانطور که توسط “BitInfocharts” گزارش شده‌است، یک نهنگ بیت‌کوین وجود دارد که روزانه یک میلیون دلار بیت‌کوین می‌خرد. او هر روز نزدیک به 25 بیت‌کوین خریداری می‌کند و این وجوه را به کیف پول خود اضافه می‌کند. این خریدها بدون در نظر گرفتن نوسانات قیمت در بازار است.

این نهنگ مدت زیادی است که بیت‌کوین می‌خرد. درواقع، از فوریه که این سرمایه‌گذار همچنان بیت‌کوین بیشتری را به ذخایر بیت‌کوین خود اضافه می‌کند. درزمان نگارش این مقاله، او بیش از 9700 بیت‌کوین داشت. با قیمت های فعلی، این معادل 412.5 میلیون دلار است.

بااین‌وجود، این سرمایه‌گذار می‌تواند یک صرافی ارزدیجیتال یا یک واسطه ساده باشد که درحال خرید و فروش ارزهای مجازی به معامله‌گران دیگر است. بنابراین، ما ممکن است در مورد یک سرمایه‌گذار صحبت نکنیم، اما درعوض، می‌توانیم در مورد یک صرافی یا یک شرکت بزرگ صحبت کنیم.
بااین‌وجود، بلاتکلیفی در بازار وجود دارد و سرمایه‌گذاران توجه زیادی به آنچه بیت‌کوین در هفته‌ها و ماه‌های آینده می‌تواند انجام دهد، دارند.

نکته دیگری که باید در نظر بگیریم این است که 43000 دلار به نظر منطقه ای با مقاومت قوی است. درحال‌حاضر، روند قیمت بیت‌کوین مشخص نیست و ما نکات زیادی درباره اتفاقاتی که ممکن است در ماه‌های آینده با بیت‌کوین رخ دهد، نداریم. یک چیز واضح است، اگر پذیرش در سراسر جهان ادامه یابد، تقاضا در نهایت از عرضه پیشی خواهد گرفت و باید باری دیگر شاهد افزایش قیمت بیت‌کوین باشیم.

منبع :usethebitcoin

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8039

// پایان خبر: نهنگ‌ها به آینده بیت‌کوین امیدوارند //

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

پنچاه نه + = شصت نه