نیمی از مصرف‌کنندگان آمریکا می‌خواهند با رمزارز کالا بخرند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

نیمی از مصرف‌کنندگان آمریکا می‌خواهند با رمزارز کالا بخرند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

طبق یک نظرسنجی اخیر که پلتفرم خدمات مالی “PYMNTS.com” و شرکت “BitPay” در میان 8 هزار مصرف‌کنندۀ آمریکایی انجام داده‌اند، حدود 60 درصد از مردم می‌خواهند از ارز دیجیتال به عنوان روش پرداخت خریدهای روزانۀ خود استفاده کنند.

این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که دو سوم این مصرف کنندگان با این برنامه به بازار رمزارزها وارد شده‌اند که از توکن‌های خود برای تراکنش استفاده کنند.

حدود 60 درصد از پاسخ‌دهندگان گفته‌اند که می‌خواهند کالا و خدمات روزمرۀ خود را با بیت‌کوین، اتر یا دارایی‌های دیجیتال دیگر بخرند. همچنین 75 درصد از دارندگان رمزارز کوین‌ها را خریداری کرده‌اند که بعدها در تراکنش از آن‌ها استفاده کنند.

در نظرسنجی مشابهی که سال گذشته انجام شد، 32 درصد گفته‌اند که دارایی دیجیتال را به علت ترس از دست دادن خریده‌اند، امسال این رقم به 53 درصد رسیده است. همچنین 59 درصد مصرف‌کنندگان که دارندل رمزارز نیستند، گفتند که می‌خواهند مقداری ارز دیجیتال بخرند و در آینده از آن‌ها برای خرید استفاده کنند.

نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که علت اصلی تمایل مردم به پرداخت با رمزارز آن است که در مقایسه با کارت‌های اعتباری سنتی امنیت بیشتری دارد و حریم خصوصی را بیشتر حفظ می‌کند.

همچنین 30 درصد با این موضوع موافق بودند که استفاده از ارزهای مجازی موجب می‌شود که آن‌ها پول بیشتری خرج کنند.

با وجود این کسانی که دارندۀ ارز مجازی نیستند، نیاز دارند که دانش خود را دربارۀ این دارایی بیشتر کنند. طبق آمار 75 درصد از آن‌ها تأیید کرده‌اند که دلیل عدم ورودشان به بازار کریپتوکارنسی نداشتن دانش کافی دربارۀ رمزارزهاست، اینکه چطور می‌توانند آن را به دست آورند و چگونه باید مالیات بپردازند.

همچنین طبق نظرسنجی اخیری که “MasterCard” انجام داده، پاندمی کووید-19 باعث افزایش استفاده از رمزارزها شده است، چنان که 40 درصد پاسخ داده‌اند که مایل‌اند طی 12 ماه آینده برای پرداخت از دارایی‌های دیجیتال استفاده کنند.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

سه × یک =