هشدار شیبااینو دربارۀ آدرس‌های جعلی کوین‌مارکت‌کپ - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

هشدار شیبااینو دربارۀ آدرس‌های جعلی کوین‌مارکت‌کپ

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تیم شیبااینو دربارۀ آدرس‎های گمراه‌کنندۀ SHIB در کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap) هشدار داد. این تیم گفت که کوین‌مارکت‌کپ آگاهانه آدرس‌هایی جعلی را برای قراردادهای هوشمند شیبااینو منتشر کرده است. کوین‌مارکت‌کپ به این ادعا پاسخ داده است.
تیم پشتیبان میم‌کوین شیبااینو به سرمایه‌گذاران هشدار داده است که سایت کوین‌مارکت‌کپ، به صورت آگاهانه، سه آدرس شیبااینوی جعلی را فهرست کرده است.
طبق توئیتی که در حساب توئیتری تأییدشدۀ شیبااینو منتشر شده، سایت کوین‌مارکت‌کپ به عمد سه آدرس قرارداد هوشمند جعلی شیبااینو را در فهرست خود جای داده است.
این تیم هشدار داد که این آدرس‎های موجود در زنجیرۀ هوشمند بایننس، شبکۀ سولانا و شبکۀ ترا، برای استفاده ایمن نیستند. تیم پشتیبان شیبااینو به کاربران هشدار داد که با این قراردادها تعامل نکنند و از آن‌ها شیبااینو نخرند. زیرا با این کار وجوهی که پرداخت می‌کنند، از دست خواهد رفت و امکان بازگشت آن وجود ندارد.
جالب‌تر آن‌که تیم شیبااینو اعلام کرد که سایت کوین‌مارکت‌کپ از برقرار ارتباط با تیم شیبااینو برای به‌روزرسانی صفحۀ این توکن خودداری می‌کند و آگاهانه به عوامل مخرب اجازه داده تا فهرست این میم‌کوین تخریب شود.
در پاسخ به این ادعای تیم شیبااینو، کوین‌مارکت‌کپ اعلام کرد که این سایت سه آدرس یاد شده را فهرست کرده است. اما این آدرس‌ها مخرب نیستند، بلکه برای دارایی‌های رپد (wrapped asset) هستند.
این سایت اعلام کرد: برای روشن شدن موضوع باید بگوییم که این آدرس‌ها مخرب نیستند. آن‌ها آدرس‌ قراردادهایی برای دارایی‌های رپد هستند که در نهایت تجربۀ کاربر را ساده می‌کند و تراکنش‌های زنجیره‌ای را تسهیل می‌نماید.
تیم کوین‌مارکت‌کپ همچنین از تیم شیبااینو دعوت کرد تا از طریق کانال‌های رسمی با پشتیبانی این سایت تماس برقرار کند.

منبع: cryptopotato

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

÷ یک = 9