همه کاربران بایننس باید احراز هویت (KYC) کنند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

همه کاربران بایننس باید احراز هویت (KYC) کنند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

صرافی ارز دیجیتال بایننس اعلام کرد که همه کاربران آن اکنون ملزم به تأیید اعتبار مشتری خود (KYC)  هستند تا با استانداردهای جهانیِ در حال تکامل، مطابقت داشته باشند.

به‌روزرسانی جدید بایننس همچنین شامل کاربران فعلی که قبلاً تأیید KYC را تکمیل نکرده‌اند می‌شود. این صرافی در بیانیه‌ای گفت که تا زمانی‌که این تأیید تکمیل نشود، حساب‌ها فقط قادر به برداشتن ارزهای رمزنگاری‌شده خواهند بود.
اگرچه پیش از این برای تکمیل سطح “basic” کاربران باید نام و تاریخ تولد خود را وارد می‌کردند، اما طبق آخرین اطلاعیه اکنون همه کاربران موظفند که سطح intermediate را هم تکمیل کنند.
بایننس در توییتر خود در باره این به‌روزرسانی نوشت: «ما این اقدامات را برای دو برابر کردن تلاش‌های مربوط به شناخت مشتری خود (KYC) و مبارزه با پول‌شویی انجام می‌دهیم که حفاظت از کاربران را بیشتر کرده و با جرایم مالی مبارزه می‌کند.
این صرافی به طور مداوم محصولات و خدمات خود را برای افزایش حفاظت از کاربران، ایجاد یک محیط رمزنگاری امن و همسویی با استانداردهای جهانی در حال انطباق مرور می‌کند. به عنوان یک گام مهمِ رو به جلو، ما نیازهای جهانیِ KYC خود را برای همه کاربران به‌روز می‌کنیم.»

همه کاربران بایننس باید احراز هویت (KYC) کنند


بایننس این حرکت را قدمی برایِ هم‌سویی با استانداردهای جهانی در حال تکامل جهانی می‌داند. اگرچه به وضوح بیان نشده، اما به نظر می‌رسد الزامات جدید KYC بایننس پاسخی مستقیم به نگرانی‌های فزاینده نظارتی است.
به گفته”CoinGecko”، بایننس بزرگ‌ترین صرافی رمزنگاری دارای حجم 24 ساعته بیش از 26 میلیارد دلار است.

منبع: decrypt.co

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

نه + 1 =