همکاری دیسنترالند (مانا) با قهرمان لیگ بسکتبال آمریکا - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

همکاری دیسنترالند (مانا) با قهرمان لیگ بسکتبال آمریکا

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پروژۀ متاورسی دیسنترالند (MANA) اعلام کرده که با قهرمان ان‌بی‌ای (NBA)، استفن کری (Stephen Curry) وارد مشارکت شده است.

این پروژۀ متاورسی در توئیتر اعلام کرده که با استفن کری وارد مشارکت شده است؛ مانا همچنین اعلام کرده است که احتمالاً روز 21 دسامبر محصول جدیدی را راه‌اندازی خواهد کرد.

این دومین اقدام استفن کری در حوزۀ رمزارزهاست. این بازیکن بسکتبال در صرافی اف‌تی‌اکس (FTX) نیز به میزان 25 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کرده است.

استفن کری یک سرمایه‌گذار بلندپرواز است و به توکن‌های غیرقابل‌معاوضه (NFTs) علاقۀ زیادی نشان داده است. او تصویر پروفایل توئیتر خود را به آخرین خرید NFT خود تغییر داده است.

او در ماه اوت امسال از مجموعۀ بی.ای.وای.سی (BAYC) نیز NFT خرید و برای آن 55 اتر به مبلغ روز 180 هزار دلار پرداخت کرد.

دیسنترالند یکی از محبوب‌ترین پروژه‌های متاورسی است که در یک بازی، زمین‌های مجازی عرضه می‌کند. این پروژه در ماه جاری رکورد فروش زمین به مبلغ 2.4 میلیون دلار را ثبت کرد. مبلغ پرداخت شده برای این زمین مجازی از برخی مستغلات نیویورک نیز گران‌تر است.

قیمت توکن بومی دیسنترالند (مانا) افزایش قابل توجهی را ثبت کرده است. به هنگام نوشتن این خبر، مانا 3.41 دلار خریدوفروش می‌شود که به معنای رشدی 10 درصدی طی 24 ساعت گذشته است. این رمزارز از 2.97 به 3.5 دلار افزایش قیمت پیدا کرده است.

در نوامبر سال جاری، توکن‌های متاورسی مانا و سند (SAND)، بالاترین رشد خود را تجربه کردند و به ترتیب 5 برابر و 7 برابر شدند و به اوج قیمت خود رسیدند. افزایش قیمت بازار توکن‌های متاورسی پس از تغییر نام فیسبوک به متا (Meta) اتفاق افتاد. با وجود رکود بازار رمزارز، این رمزارزهای متاورسی بازار را با رشد خود تثبیت کرده‌اند.

منبع: coingape.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

− یک = شش