همکاری فیسبوک و کوین بیس برای راه‌اندازی یک کیف پول رمزارز - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

همکاری فیسبوک و کوین بیس برای راه‌اندازی یک کیف پول رمزارز

زمان مطالعه: 1 دقیقه

روز سه شنبه فیسبوک اعلام کرد که در حال راه‌اندازی کیف پول دیجیتالی خود برای رمزارز است. این کیف پول نووی (Novi) نام دارد. در راه‌اندازی این کیف پول، صرافی کوین بیس با فیسبوک همکاری می‌کند.

طبق این اطلاعیه، فیسبوک در حال راه‌اندازی کیف پول دیجیتالی خود به نام نووی است. این کیف پول طی یک برنامۀ آزمایشی کوچک در ایالات متحد آمریکا و گواتمالا در حال راه‌اندازی است و به کاربران اجازۀ معاملۀ استیبل کوین دلار پکسوس (USDP) را می‌دهد. فیسبوک اعلام کرد که عرضۀ این برنامه به مردم این امکان را می‌دهد که پول خود را فوراً، ایمن و بدون هزینه با خارج از کشور معامله کنند.

صرافی کوین بیس در این برنامه کمک می‌کند تا کیف پول نووی معاملات رمزنگاری را مدیریت کند و امنیت پول کاربران را تأمین نماید.

به عبارت دیگر کاربران نووی می‌توانند استیبل کوین دلار پکسوس را از طریق نووی خریداری کنند. نووی این پول خریداری شده را در کوین‌بیس واریز می‌کند. فیسبوک در این اعلامیه گفت که به این علت پکسوس را برای برنامۀ آزمایشی خود انتخاب کرده که سه سال است با موفقیت کار می‌کند، از حقوق مصرف‌کننده حمایت می‌کند و قابل نظارت است.

دیوید مارکوس، سرپرست پروژۀ راه‌اندازی این کیف پول، دلیل انتخاب پکسوس را پشتیبانی آن از سوی دلار آمریکا عنوان کرد؛. یعنی مردم می‌توانند پول خود را با ارز محلی خویش برداشت کنند.

فیسبوک همچنین اعلام کرد که در نهایت، وقتی برنامه‌اش قانوناً تأیید شود، قصد دارد که کیف پول نووی را به بلاکچین و رمزارز مورد پشتیبیانی خود یعنی Diem انتقال دهد. این شرکت همچنین یادآوری کرد که هدف نووی همکاری با کیف پول‌های دیجیتالی دیگر است. مارکوس در شرح این هدف گفت: هدف نووی همواره همکاری با کیف‌پول‌های دیگر بوده است. تصور کنید که با جیمیل خود نتوانید به یک ایمیل یاهو پیام بفرستید.

منبع: blockchain.news

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

چهار × هشت =