واکنش رسمی بایننس به ممنوعیت‌های قانونی - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

واکنش رسمی بایننس به ممنوعیت‌های قانونی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بایننس برنامۀ خود برای همکاری با مقامات کشورها را اعلام کرد و بدین ترتیب به صورت رسمی به محدودیت‌های قانونی اخیر واکنش نشان داد. برخی کشورها به بایننس هشدار داده بودند که این صرافی مجوز کار ندارد.

مدیر بایننس در مجموعه‌ای از توئیت‌ها از نقشۀ راه شرکت برای موافقت و انطباق با محدودیت‌ها خبر داد و نوشت: از آنجایی که چارچوب‌های بیشتری در خصوص کریپتو تعیین شده، ما به صورت فعال با قانون‌گذاران همکاری خواهیم کرد.

این اقدامات صرافی به ویژه معطوف به کشورهایی خواهد بود که صرافی بایننس در آن‌ها رسما از فعالیت منع شده است. در این سری توئیت‌ها، مدیر بایننس مراحل خاصی را ذکر کرده که بایننس آن‌ها را در دستور کار خود دارد.

ابزار گزارش مالیات

“CZ”، مدیر بایننس، ابزاری را معرفی کرد که به واسطۀ آن بتوان فعالیت‌های کریپتو را ردیابی کرد. یکی از مهم‌ترین مسائلی که کریپتوکارنسی با آن مواجه است، دغدغۀ فرار مالیاتی است. بی‌شک بسیاری عامدانه از کریپتو برای عدم پرداخت مالیات استفاده می‌کنند، اما کاربران بسیاری نیز دربارۀ روند دقیق پرداخت مالیات در فعالیت‌های مربوط به کریپتوکارنسی سردرگم می‌شوند. بایننس در این خصوص برنامه‌ای را معرفی کرده که گزارش مالیات از تراکنش‌های انجام‌شده در این صرافی را ساده‌تر خواهد کرد.

محدودیت معاملات آتی

بایننس الزامات لوریج تریدینگ (leverage trading) را برای حساب‌کاربری‌های معاملات آتی تغییر داده است. لازم است که حساب‌کاربری‌ها بیش از 60 روز فعال باشند تا از لوریج بالای x20 استفاده کنند. پس از اینکه حساب کاربری به نقطۀ عطف 60 روز فعالیت برسد، این محدوده به تدریج بیشتر خواهد شد.

ارتقای فرایند احراز هویت مشتری

برای افزایش امنیت کاربر، صرافی بایننس استانداردهای فرایند احراز هویت مشتری را افزایش خواهد داد. مدیر بایننس اعلام کرد که حساب کاربری‌هایی که صرفا فرایند مقدماتی و ابتدایی تأیید اعتبار حساب را گذرانده‌اند، محدودیتشان در برداشت بیتکوین از حساب از 2 بیت کوین به 0.06 بیت کوین کاهش می‌یابد. این کاهش موجب می‌شود که تریدرهایی که قصد دستکاری بازار را دارند در این زمینه توفیق کمتری داشته باشند.

منبع: bsc.news

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

هشتاد هفت − هشتاد =