پایان پشتیبانی بایننس از توکن‌‌های سهام - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

پایان پشتیبانی بایننس از توکن‌‌های سهام

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بایننس اعلام کرده که دیگر در پلتفرم خریدوفروش اصلی خود از توکن سهام شرکت‌های مایکرواستراتژی، تسلا، کوین بیس، اپل و مایکروسافت پشتیبانی نخواهد کرد. بایننس می‌گوید که با این کار می‌تواند تمرکز خود را به عرضۀ محصولات دیگر معطوف کند.

«امروز ما اعلام می‌کنیم که دیگر از توکن‌های سهام در “Binance.com” پشتیبانی نخواهیم کرد تا تمرکز تجاری خود را به عرضۀ محصولات دیگر معطوف کنیم.  به زودی در این سایت، توکن‌های سهام برای خرید و فروش در دسترس نخواهند بود».

بایننس توکن‌های سهام را در اوایل آوریل در پلتفرم خود معرفی کرد؛ این توکن‌ها به کاربران اجازه می‌دادند که به سهمی از شرکت‌های فهرست شده در صرافی‌های سنتی سهام دسترسی یابند. بایننس با شرکت تسلا آغاز کرد و سپس توکن‌های سهام شرکت‌های نرم‌‌افزاری مایکرواستراتژی و مایکروسافت و اپل و همچنین صرافی کوین بیس را افزود. بایننس در مشارکت با شرکت سرمایه‌گذاری “CM-Equity AG” معاملۀ توکن‌های سهام را عرضه کرد.

بایننس اعلام کرده که کاربران تا 14 اکتبر فرصت دارند که وضعیت خود در توکن‌های سهام را ببندند. «کاربران پس از 14 اکتبر 2021 دیگر قادر نخواهند بود که توکن خود را بفروشند یا آن را مسدود کنند. از این تاریخ به بعد، دسترسی به همۀ توکن‌های سهام در سایت بایننس بسته خواهد شد».

کاربرانی که در منطقۀ اقتصادی اروپا و سوئیس زندگی می‌کنند، می‌توانند توکن‌های سهام خود را به پرتال “CM-Equity AG” انتقال دهند.

«برنامه‌ریزی شده که این پرتال تا حدود دو الی چهار هفته پیش از 15 اکتبر 2021 باز باشد؛”CM-Equity AG” به اقدامات و الزامات اضافی برای احراز هویت مشتری  (KYC) نیاز خواهد داشت تا  بتواند این انتقال را کامل کند».

تصمیم بایننس برای بازپس‌گیری پشتیبانی خود از توکن‌های سهام، هم‌زمان شده با فشار قانونی که بر این صرافی وارد شده است. در ماه ژوئن، مقامات بریتانیا اعلام کردند که این صرافی دیگر حق فعالیت در این کشور را ندارد.

منبع: dailyhodl.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

بیست هشت ÷ = چهار