پذیرش رمزارزها توسط دستگاه‌های فروش خودکار - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

پذیرش رمزارزها توسط دستگاه‌های فروش خودکار

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: پذیرش رمزارزها توسط دستگاه‌های فروش خودکار

شرکت PayRange به یک برنامه پرداخت تلفن‌همراه، قابلیت پذیرش رمزارزها را اضافه کرده‌است. جدایی‌از ارزهای رمزنگاری‌شده، اپلیکیشن پرداخت موبایلی برای خرده‌فروشی ، امکان پذیرش صدها کارت هدیه فروشگاهی مانند استارباکس، والمارت، هوم‌دیپو، لووز و اپل را نیز اضافه کرده است. PayRange، یک شرکت واقع در شمال‌غربی اقیانوس‌آرام، دارای شبکه‌ای است که متشکل از بیش از 500،000 دستگاه فروش خودکار در 350 شهر و شهرستان در آمریکای‌شمالی و همچنین میلیون‌ها کاربر است.

برای پرداخت با رمزارزها، کاربران می‌توانند وارد حساب Coinbase خود در اپلیکیشن PayRange شوند و تراکنش‌های خودرا با بیت‌کوین، اتریوم، شیبااینو و غیره انجام دهند.

پذیرش رمزارزها درحال افزایش است یک نظرسنجی جدید توسط صرافی کریپتو جمینی، شتاب قوی پذیرش کریپتو را نشان می‌دهد. زیرا تقریباً 50 درصد از دارندگان رمزارزها سال گذشته به این بازار پیوستند. جمینی 20 کشور از آمریکای شمالی، آمریکای لاتین و منطقه آسیا و اقیانوسیه را مورد بررسی قرار داده‌است. تقریباً نیمی از مالکان فعلی رمزارز در ایالات متحده (44٪)، آمریکای لاتین (46٪) و آسیا و اقیانوسیه (45٪) برای اولین بار در سال 2021 کریپتو خریداری کردند.

همانطورکه قبلاً توسط U.Today پوشش داده‌شد، شیبااینو، دوج‌کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت‌کوین، بیت‌کش، اتریوم، لایت‌کوین، رپد بیت‌کوین و پنج استیبل‌کوین وابسته به دلار ( BUSD، DAI، GUSD، USDC و USDP) که توسط BitPay پشتیبانی می‌شوند، اکنون توسط meatmeCA مستقر در ونکوور به عنوان پرداخت پذیرفته می‌شوند. BitPay به طور رسمی در اواخر سال 2021 شروع به پشتیبانی از شیبااینو کرد، که اجازه می‌داد شیبا را صدها تاجر BitPay مبادله کنند.

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=7970

// پایان خبر: پذیرش رمزارزها توسط دستگاه‌های فروش خودکار //

 

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

× 3 = شش