پیشنهاد ویتالیک بوترین برای همکاری دوج کوین و اتریوم - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

پیشنهاد ویتالیک بوترین برای همکاری دوج کوین و اتریوم

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، پیشنهاداتی درباره توسعه‌ی دوج کوین و همچنین همکاری این میم کوین و اتریوم ارائه داده است.

بوترین در توئیتر در حال انجام یک برنامه‌ی آزمایشی است و ۲۶۸ فردی که او آنها را در این رسانه دنبال می‌کند، می‌توانند از او سوال بپرسند؛ او روز چهارشنبه در قالب این برنامه افکار خود درباره همکاری بالقوه‌ی دوج و اتریوم را بیان کرد.

بدین ترتیب “Zhu Su” مدیرعامل “Capital” از بوترین پرسید: ایده‌های امیدوارکننده‌ی شما برای همکاری دوج و اتریوم چیست؟

پاسخ بوترین به وی بدین شرح است: من شخصا امیدوارم که دوج به زودی به مکانیزم اثبات سهام بپیوندد و شاید برای این کار از کد اتریوم استفاده کند.

در ماه ژوئن بوترین درباره همکاری بالقوه میان دوجکوین و اتریوم نیز سخن گفت.《اگر دوج بخواهد به نحوی با اتریوم همکاری کند، و سپس مردم بتوانند در هر ثانیه هزاران بار دوج معامله کنند، عالی خواهد شد.》

بنیانگذار اتریوم گفت اگر بتوانیم پل ارتباطی امنی از دوج به اتریوم داشته باشیم، عالی می‌شود و بدین ترتیب با افزایش مقیاس‌پذیری اتریوم، می‌توان دوج را نیز با کارمزد بسیار پایین و سرعت بسیار بالا معامله کرد.

در میان سوالات زیادی که بوترین در توئیتر دریافت کرده، این سوال نیز وجود دارد که آیا او مایل به ایجاد رمزارز دیگری هست یا نه. او کوتاه پاسخ داد: نه.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

شانزده + = 21