پیشی‌گرفتنِ محبوبیت کاردانو نسبت به بیتکوین در eToro - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

پیشی‌گرفتنِ محبوبیت کاردانو نسبت به بیتکوین در eToro

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کاردانو (ADA) پس از آن‌که رشدی 51 درصدی را نسبت‌به سه ماهه قبل تجربه کرد، از رمزارز شاخص بازار یعنی بیتکوین، به‌عنوان محبوب‌ترین ارز در پلتفرم معاملاتی محبوب “eToro”، پیشی گرفته است.

سیمون پیترز (Simon Peters)، تحلیل‌گر بازار رمزنگاری در eToro، گفته که رشد و استفاده از پتانسیل مورد استفاده برای رمزارز بومی کاردانو یعنی “ADA” سرمایه‌گذاران را جذب کرده است.

کاردانو این توانایی را برای توسعه‌دهندگان ایجاد کرده است که در اوایل سال جاری، پس از راه‌اندازی هاردفورک مورد انتظارِ “Mary”، توکن‌های بومی را در بلاک چین خود راه‌اندازی کنند. این شبکه قرار است به توسعه‌دهندگان اجازه دهد قراردادهای هوشمند را از طریق یک نسخه جدید به نام “Alonzo” در شبکه خود بسازند و قرار دهند. این امر به کاربران امکان می‌دهد که بتوانند برنامه‌های مالی غیرمتمرکز را در شبکه به وجود آورند.
پیترز در این‌باره گفت: «این ارتقا بسیار قابل توجه است، چراکه توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد پروژه‌های‌شان را در شبکه بسازند. در واقع این امر به کاردانو کمک می‌کند که خود را به عنوان یک رقیب واقعی برای اتریوم معرفی کند.
البته در سه ماهه دوم سال 2021، سایر مجموعه‌های رمزنگاری نیز توانسته‌اند به محبوبیت خود در eToro اضافه کنند. برای مثال «ترون» و «اتریوم کلاسیک» در مقایسه با سه ماهه اول سال به ترتیب 163 و 161 درصد رشد کردند.

پیترز در این رابطه معتقد است که سرمایه‌گذاران تمرکزشان را فقط بر بیت کوین و اتریوم برداشته‌اند؛ چراکه با سرمایه گذاری‌های خود فقط می‌توانند مقدار کمی از این کوین‌ها را در اختیار داشته باشند. در عوض آن‌ها به کوین‌هایی با قیمت پایین‌تر علاقه نشان داده‌اند.

منبع: cryptoglobe.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

چهل هفت − = چهل