پیش‌بینی صعود 20 درصدی توکن مانا - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

پیش‌بینی صعود 20 درصدی توکن مانا

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پیش‌بینی‌ها برای قیمت توکن مانا (MANA) هم‌اکنون فرصتی را فراهم کرده تا خریداران این توکن را، پیش از آغاز روند صعودی قیمتش، خریداری کنند.
قیمت توکن مانا یا دیسنترالند (Decentraland) اکنون در تخفیف خوبی به سر می‌برد. پس از 4 دسامبر که قیمت این توکن افت کرد، طیف قیمت آن بین 3.07 تا 4.24 دلار تثبیت شد. پس از آن توکن مانا در این طیف، کف قیمت‌های پایین‌تری را به وجود آورده که نشان دهندۀ کاهش روند صعودی قیمت است، ولی به معنای افزایش فشار فروش نیست.
طی سه روز گذشته این دومین بار است که مانا در حال آزمودن سطح قیمت 3.32 دلار است. این قیمت پایین‌تر از میانگین طیف یاد شده است و نشان می‌دهد که مانا در محدودۀ فروش است.
در این نقطه می‌توان افزایش فشار خرید را پیش‌بینی کرد که می‌تواند موجب افزایش 18 درصدی ارزش مانا و رسیدن به قیمت 4.01 دلار شود. همچنین اگر سفارش‌های بیشتری برای خرید این توکن وجود داشته باشد، ممکن است با افزایش 27 درصدی ارزش مانا و رسیدن به قیمت 4.24 دلاری نیز مواجه شویم.
در مقابل اگر مانا نتواند قیمت بالای 3.32 را حفظ کند، به معنای افزایش فروش است. در این صورت این توکن مجددا محدودۀ پایین را در 3.07 دلار آزمایش خواهد کرد. بدین ترتیب، مانا احتمالا الگوی کف دوقلو (double bottom) را شکل خواهد داد و فرصت دیگری را برای خریداران این توکن فراهم خواهد کرد.

منبع: analyticsinsight.net

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

سه + چهار =