پیش‌بینی قیمت بیت کوین: 60،000 دلار نزدیک است - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

پیش‌بینی قیمت بیت کوین: 60،000 دلار نزدیک است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت بیت کوین امروز تقریباً از 56000 دلار گذشت، اما کمی بعد دوباره عقب‌نشینی کرد. حالا برای ازسرگیری روند صعودی، نیاز به حمایت بیشتر در محدوده 55000 دلار دارد. اما دلایلی وجود دارد که نشان می‌دهد “BTC” می‌تواند 60 هزار دلار را ببیند.

سقوط عرضه بیتکوین در صرافی‌ها می‌تواند با از بین رفتن فشار، قیمت را به سرعت افزایش دهد و قیمت آن را به بالای 60 هزار دلار ببرد.

بیتکوین روند پیروزی خود در ماه اکتبر را همچنان حفظ کرده است. گرچه که این ارز رمزنگاری‌شده برای رسیدن به بالای 50 هزار دلار تاخیر داشت و یک شکست جزئی هم خورد، اما گاوها تقریباً بلافاصله کنترل خود را به دست آوردند و به دنبال افزایش قیمت BTC بیش از 55،000 دلار هستند.

در همین حال، بازه زمانی روزانه بیت کوین همچنان صعودی است و واگرایی همگرایی متحرک (MACD) از مرز میانگین عبور کرده است. سیگنال خرید ارسال شده تا پایان ماه سپتامبر نیز، پایدار بوده و چشم‌انداز خوش‌بینانه‌ای ارائه می‌کند.

حرکت BTC به بالای 55000 دلار ثابت می‌کند که خریداران همه آنچه که برای کاهش فاصله تا 60،000 دلار نیاز است را دارند.

این اقدام صعودی ثابت نشان می‌دهد که روند نزولی کوچکِ ماه آگوست، بالاخره به پایان رسیده و بازار می‌تواند با ترس از دست دادن (FOMO)، که در آن اشتهای سرمایه‌گذاران به طور قابل توجهی افزایش می یابد‌، درگیر شود.

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، عرضه بیت‌کوین در صرافی‌ها همچنان در حال کاهش است، و این می‌تواند دلیلی برای قیمت 60،000 دلاری این رمزارز شود.

در عین حال، داده‌های زنجیره‌ای “Santiment” نشان می‌دهد که تنها 2.42 میلیون BTC در کیف پول‌های مبادله‌ای شناخته‌شده وجود دارد. درحالی‌که بالاترین رقم آن در سه ماه گذشته 2.55 میلیون بوده است.

عرضه بیت کوین در صرافی‌ها

نمودار عرضه بیت کوین در صرافی‌ها/ منبع:  Santiment

با کاهش عرضه در صرافی‌ها، فشار فروش کاهش می‌یابد. این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران تصمیم گرفته‌اند، در میان گمانه زنی‌هایی مبنی‌بر افزایش قیمت، فعلا اقدام به فروش نکنند.

بنابراین بیت کوین می‌تواند با کاهش این فشار، شتاب خودش را افزایش دهد. درنتیجه پیش‌بینی می‌شود که بزرگ‌ترین ارز رمزنگاری‌شده باید موقعیت بهتری برای حرکت بالاتر از 50 هزار دلار داشته باشد.

منبع: coingape.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

× پنج = چهل پنج